Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hiszel a halál utáni életben?

Hiszel a halál utáni életben?

Figyelt kérdés

Hiszel benne,hogy ha meghalsz,akkor csak a tested hal meg,de valahol és valahogyan még tovább élsz?

Miért hiszel vagy épp nem hiszel ebben?


2011. okt. 24. 18:32
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
Hiszek,mégpedig azért mert szeretném ha így lenne:)
2011. okt. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
Nem hiszek benne. Én Jézus Krisztus követője vagyok, és Ő a feltámadásról tanított, nem pedig a Lélek halhatatlanságáról. Természetesen tisztába vagyok vele, hogy ez a tanítás beszivárgott már a Kereszténységbe is, azonban ha valaki komolyan tanulmányozza a Bibliát, illetve az Egyháztörténetet, akkor rájöhet arra hogy ez nem Kereszény tanítás.
2011. okt. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

??

Légyszi a kérdésre ne kérdéssel válaszoljatok.Köszi.

2011. okt. 24. 18:52
 4/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm,annyira örülök neki,hogy tudnak válaszolni...

Öröm kiírni egy kérdést,annak reményében hogy hátha kapunk legalább 1 normális választ..

2011. okt. 24. 19:24
 5/22 anonim ***** válasza:
én félek tőle hogy létezik ilyen, jobban szeretnék eltünni örökre xD
2011. okt. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Szeretnék hinni benne. :)

Sokkal elfogadhatóbb a gondolat, hogy igenis van tovább, minthogy a halálal minden megszűnik.

2011. okt. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Hinni lehet sok mindenben, de ettöl még nem lesz mindenképp úgy is... Majd meglátjuk mi lesz, ha eljutunk oda :)


Én remélem, hogy gondolatszinten legalább megmaradunk, nem szeretnék semmiképp örökre eltünni.. rossz is belegondolni...

Mondjuk örökre álomvilágban élni jó lenne.. Persze tudatosan :)

2011. okt. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Én hiszek benne. Ez a tudatos létforma, amiben vagyunk, szinte értelmetlen lenne, ha csak lezajlana egyszer és kész. Valami oka/célja csak van, és nyilván a tanulságot magunkkal visszük.


Aztán, hogy anyagtalan formában létezünk-e, vagy újra megtestesülünk, vagy feltámadunk az már más kérdés; fenntartom a lehetőséget, hogy nem egy sémára megyünk (mint ahogy itt sem vagyunk egyformák), ezért a feltevések nem zárják ki egymást.

2011. okt. 25. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
90%
Hiszek benne, mivel többször volt már testen kívüli élményem, azaz tudom hogy nem vagyunk csak egy test, azon kívül/nélkül is képesek vagyunk létezni, a halál nem jelenti a tudatunk pusztulását.
2011. okt. 25. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Digo:

Testen kívüli élmények?

Nem mesélnél el nekem 1-2 t?:)

2011. okt. 25. 08:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!