Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Akik ismerik A titkot -...

Akik ismerik A titkot - tapasztaltok?

Figyelt kérdés
Szóval, arra lennék kíváncsi, sikerült-e valakinek egy embert bevonzania (úgy, hogy nagyon szerette volna hogy együtt legyenek és sikerült). Olvastam, hogy nem megy, de ha semmi sem lehetetlen, akkor elvileg ez sem...?
2011. jún. 14. 19:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%

én elolvastam a könyvet tehát ismerem a titkot. HATALMAS BAROMSÁG.

mondom ezt úgy hogy ismerem.

Nincs olyan hogy sokszor gondolunk vmire, vagy nagyon akarjuk és "bevonzzuk"

2011. jún. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
45%
pénzlehúzás az egész könyv.
2011. jún. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Erre nem vagyok kíváncsi :) Nem a véleményeket kérem a titokról, hanem azok tapasztalatát, akik hisznek benne.
2011. jún. 14. 19:20
 4/15 anonim ***** válasza:
10%
az univerzum nem más, mint részecskék halmaza, szerinted hall téged, meg teljesíti a kívánságod? ezek nem is léteznek mert csak mi találtuk ki őket mint fogalom...
2011. jún. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
54%

Ez a jelenség a könyv megírása előtt is létezett, éppen ezért nem szerencsés dolog a jelenséget a könyvvel azonosítani, mintha valami nóvum lenne.


Ja és működik: Régen ezt optimizmusnak hívták.

2011. jún. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Jó lenne, ha valaki a kérdésemre is válaszolna.
2011. jún. 14. 19:34
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
én is elolvastam,a filmet is megnéztem...de semmi.pedig ugy szerettem volna hinni benne.néhány dologban igaza van a könyvnek,mondjuk amikor a rossz dolgokrol ir.Azt sajnos könnyebben bevonzom,de lehet mert többet is gondolok a félelmeimre:S
2011. jún. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Na akkor én vàlaszolok!:)

Igen, sikerült, bàr nem konkrét személyt, de mikor ugy éreztem itt az ideje egy komoly kapcsolatnak (vagy akàr hàzassàgnak) berobbant a nagy Ô!!!

Megismerkedésünk utàn 4 honappal összehàzasodtunk!

Ennek màr 3 éve és boldogok vagyunk! :))


33N/35F- 7honapos bébibogyoval :))

2011. jún. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

OFF: 19;40es vagyok

Nem tudom mit olvastatok, làttatok! De a Titok épp abban van; hogy ne akard tulsàgosan, ne azt érezd hogy arra a dologra (személyre) neked szükséged van! Hanem lazàn kezeld a kivànt dolgokat!

Biztos volt màr veletek is olyan, hogy csak egy pillanatra àt futott az agyatokon, hogy de jo lenne az épp meglàtott akàrmi, és megkaptad! De nem mert szükséged volt rà, csak ugy!

2011. jún. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
A hasznos választ köszönöm :)
2011. jún. 14. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!