Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tapasztaltok mostanság furcsa...

Tapasztaltok mostanság furcsa dolgokat? Olyanokra gondolok, mint események megérzése, a gondolatok szinte azonnal valósággá válnak.

Figyelt kérdés
Egyre jobban hiszek a spirituális felemelkedésben. Ez lenne az előjele a 2012 decemberi eseményeknek?
2011. szept. 20. 16:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
54%
Én úgy érzem hogy már csak 15 hónap van a reptoid invázióig.
2011. szept. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 x) ***** válasza:

Figyelj... nem lesz semmi 2012-es világvége. Nézz utána a dolgoknak. Ezt az egészet arra alapozzák hogy a maja naptár véget ér 2012 decemberében. Viszont ez olyan mint a mi naptárunk, újrakezdődik. Sokan vizsgálták és be is bizonyították. Meg mondják még a reptoidokat.. bármennyire jóban is vagyok pár "reptoiddal": csak hülyéskedünk, nem lesz semmilyen földönkívüli megszállás.

Na de most a kérdésre válaszolva: mindenkinek van néha deja vu érzése, nekem elég gyakran. Talán megálmodom a dolgokat vagy hasonlók. Meg néha érzem mikor a beteg nagymamám rosszul van.

2011. szept. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
41%
x) ha majd látod hajóikat az égen az majd meggyőz.
2011. szept. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 x) ***** válasza:
51%
Óóó reptoid levest csinálok belőletek :D gyertek csak, nem félünk mi tőletek.
2011. szept. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
ebből látszik, mekkora aberráltak vagytok, ugyan is sehol nem említettem világvégét. sok helyen olvastam, hogy NEM világvége lesz, hanem spirituális felemelkedés. na ezek után várom az értelmesebbek válaszát. köszönöm
2011. szept. 20. 16:35
 6/20 A kérdező kommentje:
a 2. válaszolónak köszönöm, úgy látszik, te fel tudtad dolgozni a kérdésem :)
2011. szept. 20. 16:36
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
szerintam a spirituális felemelkedéshez, elsősorban az kell, hogy te magad fejleszd magadat. mármit az hogy közelít egy időpont, persze megeshet hogy besegít, mert ez sem zárható ki..de szerintem olyan mértékban nem játszhat közre, hogy majd pubb villámütésre mindenki felemelkedik..
2011. szept. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm Annabell a válaszod. :) Végre egy értelmes ember a sok birka között! :)
2011. szept. 20. 17:20
 9/20 x) ***** válasza:
57%
De mitől emelkednénk föl ha elvileg kipusztul az emberiség? Merthogy 2012-re világvégét jósolnak ám, nem fölemelkedést. Amúgy meg fogalmam sincs mi az a spirituális felemelkedés és az sem biztos hogy te tudod... de ahány ember annyi féle hit.
2011. szept. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen, tapasztalok, de nem csak most. Kiskorom óta vannak megérzéseim, előre látok dolgokat álom formájában,...

Amióta az eszemet tudom, ez így megy. Azért is kezdtem a témával foglalkozni. :)

Jah, és az általad említett "spirituális felemelkedés" szebben hangzik, mint az, hogy "világvége". :)

Az utóbbiban nem akarok hinni.

2011. szept. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!