Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tudom, hogy már 1000+1 ilyen...

Tudom, hogy már 1000+1 ilyen történet volt, de megtennétek hogy elolvassátok, ez tényleg megtörtént velünk?

Figyelt kérdés

Nekünk már a héten sem kellett iskolába menni, ezért pár haverommal elmentünk sátorozni a Tiszának egy eldugottabb ,nyugisabb részére 2 napra.


Ez a hely egyszerűen hihetetlen , 3-4 éve találtunk rá, olyan, hogy egy kis "sziget" van a Tiszán , és oda egy régebbi gumi csónakkal átmentünk , és ott állítottuk fel a sátrainkat.


Nem veszélyes a hely,mivel a folyónak a sodrása itt szinte minimális attól sosem tartottunk, hogy most akkor elvisz minket a víz , a "szigeten " szerintem 20 ember kényelmesen elfér , szóval nem annyira kicsi .


Szóval,az első éjszaka nem igazán tudtunk aludni , a csónakkal el is mentünk körülnézni, a "szigetet" könnyen megtaláltuk , nem mindenki jött velünk, és a sátrakban azért világos volt a lámpák miatt, szóval eltévedni nem nagyon tudtunk.


Én nem akartam nagyon messzire elmenni, elvégre este volt, és vízen is voltunk , szóval nem volt túl biztonságos, de nem akartam , hogy gyávának tartsanak a többiek, ezért nem szóltam semmit sem , úgy tettem volna mintha semmi bajom sem lenne ezzel .


Eltelt már pár perc, szerintem több is mint 15 , és a fények egyre kisebbek lettek, már - már nem is láttam azt , hogy merre van a "szigetünk" . Szerencsére Zoli szólt, hogy forduljunk vissza és végül elindultunk .


Visszafele nagyon a part közelében mentünk , és egyszer csak észrevettünk valami nagyon furcsát. Hirtelen fényt láttunk meg a fák között, úgy gondoltuk , hogy ezt érdemes megnézni , mert hát ki járkálhat hajnali 2kor az erdőben.


Kikötöttünk nagynehezen a parton , és ahelyett, hogy visszamentünk volna a "szigetre" , a fény felé indultunk , hogy kiderítsük mi is ez. Nem kellett sokat gyalogolni , de mivel strandpapucsban voltunk , az erdőben elég lassan haladtunk .


Olyan 20 perc múlva elértük a fény forrását, ami egy reflektor volt. Semmi más nem volt ott, csak az az egyetlen egy refelektor .


nem tudtuk, hogy ki szórakozik ezért aztán elindultunk visszafele, és ekkor történt meg az amire egyikünk sem számított...


ahogy kiértünk a partra , egyszer csak teljesen világos lett, pontosan reggel 8:24 perc volt ahogy ránéztem az órámra.


Ez lehetetlen, nem lehettünk az erdőben több mint 6 órát, egyikünk sem tudta elképzelni sem , hogy mi történt, hogy történhetett ez meg?


Visszaértünk a "szigetre" és az ott maradt haverjaink , már azt sem tudták ,hogy mi van velünk, teljesen kétségbe voltak esve .



Szerintetek ez mi volt?


2011. jún. 15. 12:14
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
47%
Semmi elsétàltàtok az idõt,anélkül, hogy észrevettétek.
2011. jún. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Nem tudom , miért volt ott az a reflektor kb csak úgy 1edül a semmiben?


Elég fájdalmas erdőben gyalogolni standpapucsban, elég koszos lett a lában már kb 10 lépés után , mondanom sem kellett hogy jó párszor meg is botlottunk , nem hiszem el hogy eltelt volna 6 óra .

2011. jún. 15. 12:22
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

érdekes...azért 6 órás gyaloglás soknak tűnik max 2 órára tippelnék hogy odavoltatok.

nem akartok mégegyszer odamenni?

egy csaj itt a gyikon tette fel a kérdését ,melyben leírta azt is hogy sátoroztak és hogy látott egy ufót,lehet hogy ti is ott azon a fura környéken voltatok:D

2011. jún. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Nem láttam azt a kérdést itt , de


6an voltunk összesen 2 csaj és 4 srác, csónakázni pedig úgy mentünk hogy Zoli a 2 csaj meg én ,úgy hogy akár még Timi is vagy Zsófi is lehetett volna , de nem láttunk semmi ilyesmit sem .

2011. jún. 15. 12:27
 5/27 A kérdező kommentje:
Én megmondom őszintén el sem jöttem volna onnan :D még mindig ott lennék, ha rajtam múlik megyünk még , remélem a nyáron .
2011. jún. 15. 12:29
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább valami film/novella részlet.
2011. jún. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

nem lehet , hogy elnézted az időt?

egyszer kimente wc-re olyan 15 óra körül és 17 órakor jöttem ki.2 órát azért nem szoktam trónolni:)

de különben ez elég félelmetes:S

2011. jún. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem emlékeztek a kieső órákra?

Előfordul az ilyen, nálam is volt, aminél másképp tudtam az időt, pedig több telt el, mint gondolnám.

Ez természetes dolog, a sivatagokban, az erdőkben, folyók/tengerek partjain gyakrabban előfordul az ilyen eset.

2011. jún. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

azt tudom ,hogy éjfél után volt mikor elindultunk , de ha teszem azt volt 1 óra amikor elindultunk , és max 30-40percet voltunk a csónakban utánna kikötöttünk , odasétáltunk max 20-30 perc. akkor jön ki kb a hajnali két óra kb . akkor ott voltunk a reflektornál kb 20 percet, és elindultunk visszafele , a parthoz ami ugye 20-30 perc volt odafele.


ha így számolok , akkor is még csak hajnali 3 óra van , szóval nem értem , és nem csak én lepődtem meg kb ,hogy reggel fél 9 van , hanem mindannyian.



amúgy tényleg csak ennyit csináltunk , odasétáltunk, aztán ott kicsit körbejárkáltunk kerestük ,hogy ki rakta oda a reflektort, aztán nem volt senki és jöttünk.

2011. jún. 15. 12:49
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlom, hogy mobil legyen bekapcsolva, GPS ha van az egyiken, akkor vissza lehet követni, hogy merre jártatok, stb, illetve mintha létezik olyan lehetőség is, hogy az időt is jegyzeteli vele. Tudom, előre nem lehet erre számítani, mert különben beszélnétek valakivel, hogy hívjon fel, legalább óránként kétszer is - tényleg, valaki keresett közben? Nem vettétek fel a telefont?

A csónakázás sem rövid idő volt, a fény forrását megkeresni, arra is többet kell felszámolni, mint 20 - 30 percet, illetve a reflektornál is több időt voltatok, bár így is, soknak hangzik ez az idő nekem is.

2011. jún. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!