Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Igaz lehet ez a történet amit...

Igaz lehet ez a történet amit a videóban mondanak el? Mit gondoltok róla? (videó)

2011. aug. 15. 10:32
1 2
 1/11 KMartin4 ***** válasza:
38%

Szerintem igen, mert végül is:


Ha a Google-t vesszük, Európában az internet 80%-át uralja, így rengeteg adathoz hozzáfér. Nem véletlen ad ennyi mindent ingyen, hisz így hozzánk is hozzáfér.


Meg, hát nem írom le, azt ami benne van a vidiben. A végén kívül szerintem majdnem minden igaz (a tényeket nézve)

2011. aug. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
22%
még szerencse hogy nem mosok fogat
2011. aug. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
0%
Én mint szkeptikus, úgy gondolom, hallottam már ennél hihetőbb,de még valósághű sztorit. Például II.Pacal maja uralkodó űrhajója, stb., ő hallucinált sok mindent, főleg azután, hogy átszúrták a fitymáját. Azt viszont meg lehet állapítani, hogy 5 milliárd év nagyon sok idő. Azóta járhatott itt E.T-től kezdve marslakókig bármi. Nem beszélve arról, ha pár száz év múlva életet találunk a Titánon vagy az Európán, már is az emberiség lesz a betolakodó U.F.O! Szerintem ugyanez elképzelhető egy idegen fajjal, de hogy párhuzamot vonjunk a bürökrácia és az elnyomás mai mértékével, az már meredek.
2011. aug. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%

Igaz,ezekről nagyon sokat lehet beszélgetni,különböző magyarázatokat találni.....szerintem igazak ezek:)

A Biblia is említ sok rejtélyes dolgot!

2011. aug. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%

Na megnéztem most egy másik filmet ezzel kapcsolatban angol nyelven


abban volt arany, sumérok, földönkívüliek által genetikailag módosított emberiség, ufok, nasa, fbi, cia, zsidók, nácik, jó, rossz, isten, sátán, hitler, illuminati, új világrend, george bush, dick cheney, osama bin laden, szeptember 11, föld alatti alien telepek ahol hangsebességgel közlekednek szb

2011. aug. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%

Én nem tom megnézni nincs a gépembe hangkártya :(

Miről szól?

2011. aug. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen,de csak részben!
2011. aug. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Valaki Renáta ***** válasza:
Ezt csak azért tudom elképzelni, mert alapból nem osztom azt a véleményt miszerint az emberek gonoszak, romlottak és elpusztítanak mindent stb.
2011. aug. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, örülök hogy érdekel benneteket a téma.
2011. aug. 15. 16:14
 10/11 anonim ***** válasza:
Hajjaj, megint egy elmebeteg összeesküvés-elmélet...
2011. aug. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!