Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Egy embernek lehet két totemál...

Egy embernek lehet két totemállata?

Figyelt kérdés

Nem feltétlenül "rokon" állatokra gondolok (kutya-farkas, macska-tigris, galamb-sólyóm), hanem azokra is, amik kevésbé illenek össze.

Az enyém a farkas, de a főnix is közel áll hozzám...


2011. jún. 16. 18:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet
2011. jún. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. jún. 16. 18:16
 3/11 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy mi a totemállatod?
2011. jún. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
De tényleg,honnan tudod?
2011. jún. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Egy meditációs technika segítségével bárki meg tudja nézni, hogy neki éppen melyik állat. (ez lehet szárazföldi, vízi, vagy valami madárféle)

Az a lényeg, hogy ülj le, vagy feküdj, ha az kényelmesebb, koncentrálj, lélegezz mélyeket. Számolj el magadban tízig, és ha úgy érzed, hogy teljesen nyugodt vagy, akkor képzeld magad egy gyönyörű erdőbe. (más verzió szerint egy sötét erdőbe)Nézz magad elé, és képzeld el, ahogy egy szempár közeledik feléd. Egyre csaj közeledik, mire te egy állatot látsz.

Ez a totemed.

Más módszer szerint nem is kell meditációs technika, szerintük az az állat, amelyikhez már régóta erős kötődést érzel, az lesz a totemed.

A kedvenc állatod nem mindig a totemed, de gyakran előfordul.

2011. jún. 16. 18:39
 6/11 A kérdező kommentje:
Egyébként nem csak állat lehet totem, lehet egy tárgy, vagy növény is, amikhez hasonlóképpen erős kötődést érzel :)
2011. jún. 16. 18:41
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
dejó:) nekem a hiúz a totemállatom növényben pedig a gesztenyefa :D azt hittem csak én hiszek ilyenben :)
2011. jún. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hát nem csak te hiszel ebben :)
2011. jún. 17. 12:41
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen lehet :) A farkashoz a holló meg a medve tartozik ezt azért írom le mert ezt tudom:D

Az állat választ téged vagy te őt. Ja meg amit leírtál az meg megint nem hülyeség. Én is farkas vok.

Na további szép napot Farkas testvér.

2011. jún. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Ez érdekes, az indián horoszkóp szerint holló vagyok :D

Na jó, ez most nem tudom hogy jött ide, de érdekes összefüggés :)

Üdv Farkastestvér :D

2011. jún. 17. 16:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!