Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ugye, nem jelent semmi rosszat...

Ugye, nem jelent semmi rosszat? Aggódom.

Figyelt kérdés

A mai napon szinte (egy-két kivétellel, de azokat direkt más időpontban írtam ki) az összes kérdésre '6-osra végződő időpontban adtam választ (elég sok választ írtam), és ezt a kérdésem is 12:06-kor írtam ki:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__alomfejtes__1896589-..

És, amint írtam, nem direkt '6-ra végződő időpontot választottam ki válaszírásokra, egy idő után tűntek fel, hogy sorra így "jöttek ki". Már eléggé zavaró. Ezt a kérdést direkt "más időpontban" írom ki.


2011. jún. 16. 19:18
 1/7 A kérdező kommentje:
Kérlek, olvassátok el a belinkelt kérdést is, és az abban belinkeltet is. :)
2011. jún. 16. 19:21
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Elolvastam mindent, de nem értem pontosan mire vagy kíváncsi
2011. jún. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
te vagy a kiválasztott
2011. jún. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 BlackSword ***** válasza:
Semmi trükk nincs benne, csak az, hogy felhasználóként óránként csak egy kérdést tehetsz fel... Tehát ha az elsőt 12:06-kor tetted fel, akkor a következőt leghamarabb 13:06... és így tovább... Szóval ez csak annyit jelent, hogy nem olvastad el a felhasználási feltételeket...
2011. jún. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves előző!


Félreértettél. Választ adtam sokat különböző kérdésekre. Kérdést egész nap csak talán 2-őt írtam ki.

2011. jún. 17. 09:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Most pl. 09:04-kor írtál. Erről szerintem elég is ennyi. :)
2011. jún. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, most szerencsére '04-kor írtam. :) Remélem, a tegnapi nem fog folytatódni. :)
2011. jún. 17. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!