Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes várandós vagyok és...

16 hetes várandós vagyok és ma reggelre kijött az ajakherpeszem nem ez az első herpeszem, most aggódom okoz e valami rosszat a babámnak?

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül a legjobb de nem használhatsz rá semmilyen kenőcsöt nekem ezt mondták mindenhol.

szintén ajakherpesz de a III. harmadban semmi baj nem volt a babával.

2011. szept. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha máshol lenne talán..., de az ajakherpesztől nem lesz baja a babádnak. Nekem terhesség alatt 3x volt, még szülni is ajakherpesszel menetem...babám makk egészséges volt, és most is az. 1 éves.

Én nem kentem rá semmi gyógyszeres krémet, azzal nem akartam ártani a babának, csak max. este tettem rá egy kis fogkrémet (attól este összehúzódott és hamarabb gyógyult).

2011. szept. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 sumergo ***** válasza:

Nekem is volt többször is, megkérdeztem több orvost is ezzel kapcsolatban, azt mondták nem árthat a babának.


33+3 hkm

2011. szept. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindennap szedjél legalább 1000mg C-vitamint, le van gyengülve az immunrendszered.
2011. szept. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 sumergo ***** válasza:

A herpesznek annyi a C vitamin, mint halottnak a csók! Az egyetlen, ami használ, az az orbáncfű tea fogyasztása, de azt várandósan nem szabad, így most újra előjön időnként. Ja, és az immunrendszeremnek semmi baja, mert soha nem kapok el semmi betegséget, kb. 10 évente vagyok lázas egyszer. A herpesz mégis makacsul kiújul, már közel 20 éve küzdök vele. Nem hiszem, hogy összefüggés van az immunrendszer erőssége és a herpesz között.

Ha majd nem leszel várandós, hetente 2x egy csésze orbáncfű tea reggel éhgyomorra, és akkor nem tud kijönni. Tavaly ezt ittam, és tényleg egyszer sem jött elő, de most sajnos már többször, hát ez van.


33+4 hkm

2011. szept. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!