Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek mi fog történni a...

Szerintetek mi fog történni a vallásokkal 2012-ben? Melyik vallás fog elterjedni a világon 2012-ben? Az útkereső, vallásukból kiábrándult emberek meg fogják-e találni a vallásukat 2012-ben?

Figyelt kérdés

Lehet hallani 2012-ről mindenfélét: én a világvégehistóriákban nem hiszek, de abban igenis hiszek, hogy 2012-ben az egész glóbuszon óriási változások lesznek, de ez nem jelenti azt, hogy kipusztulna az emberiség, vagy ilyesmi, de mégis hatalmas változások lesznek.

Engem az érdekelne, hogy akik hisznek abban, hogy 2012-ben óriási változások lesznek, azok szerint mi fog történni a vallásokkal 2012-ben.

Továbbá: hozzáértőktől kérdezem a következőt: engem római katolikusnak kereszteltek, de kiábrándultam a kereszténységből, és sehol nem találom a helyemet.

Az lenne a kérdésem a hozzáértőkhöz, hogy szerintük én milyen vallást fogok felvenni 2012-ben?

Ikrek a csillagjegyem, és bak az ascendensem.

Születési adataim küldöm priviben, ha valaki kéri.

Üdv: 29/L


2011. jún. 17. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
2012-ben valszeg polgárháború fog kitörni az Orbán-kormány végett, ami hatalmas fellendülést jelent az országnak. Egyfajta átalakulást, lehet sokan meg fognak halni a véres ütközetek során, de a többség átérzi a 4. dimenzió létét, a tiszta élet paradicsomát. A bűnözőket elfogják, Magyarország új miniszterelnököt kap.
2011. jún. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
megveszem az sl mercit
2011. jún. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Merci SL-t, pff... Én MAN SL-t fogok venni.
2011. jún. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
király leszel :D
2011. jún. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne várd meg a 2012-t, hanem már most keress. Könyvek által is kereshetsz, meg ott vannak az úgynevezett kisegyházak, próbálj ki minél többet. Én egy budhista jellegű gyülekezetbe járok most, de kezdek ismerkedni a rózyakeresztesek társaságával is. Azelőtt az ádventista és a "Krisztus -szeretet" gyülekezetben próbálkoztam, a Hit gyülekezet is érdekes, csak a TV által ismerem. Olvasd az indiai vallásokat, vagy a Zen-Budhizmust, vagy a Tao Te KIng-et, , habár ezek a magyar észjárással viszonylag nehezen érthetők. Aki keres, az talál.
2011. jún. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Utolsó, szerinted miért ne várjam meg 2012-t? Mert akkor lehet, hogy nem kell keresnem, hanem magától talál rám valami.

Üdv: 29/L

2011. jún. 19. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!