Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az egyik ujság hátulján...

Attila79 kérdése:

Az egyik ujság hátulján valaki egy ilyen spirituális személy hirdette hogy segít nekem megnyerni a lottót? 5000 ft ot kér ezért. Szerintetek bejöhet a dolog?

Figyelt kérdés
2011. nov. 7. 21:56
1 2
 1/15 anonim válasza:
Ha ez bejöhetne, akkor magának nyerné meg.
2011. nov. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
én segítek neked 4 ezerért is.
2011. nov. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hihetetlen hogy a sok hülyéből milyen könnyű meggazdagodni...
2011. nov. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
akkor ezek szerint nem jó?
2011. nov. 7. 22:22
 5/15 x) ***** válasza:
xD... és azt tudtad hogy nagyobb az esély arra hogy meghalsz a lottószelvény kitöltése közben, mint hogy megnyerd a főnyereményt? :D Vagy hogy nagyobb az esélye annak hogy random beléd csap a villám, minthogy nyerj rajta? Az ilyen statisztikák miatt nem lottózom. Ahol pénzt kérnek érte ott már eleve nem a jóslás szeretete dominál.
2011. nov. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%
Bejöhet a dolog. Neki. Gondolj bele! 5000 Ft-ot keres azzal, hogy egy fecnire odakapar 5 számot, vagy leírja hogy ha erősen koncentrálsz és hiszel benne, akkor sikerülni fog. Basszus, hogy nekem miért nincs gyomrom az ilyen bizniszekhez? Eleinte azt hittem, hogy lehetetlen ilyen hülyeségekkel pénzhez jutni, de màr rég látom, hogy mekkorát tévedtem:D
2011. nov. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Mit gondolsz, normális az az ember, aki a mai gazdasági helyzetben ilyesmire képes, és azt nem saját magának csinálja meg?

Bocs, de ennél már csak az a "hülyébb", aki ezt el is hiszi.

2011. nov. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Már én is nagyon filózok rajta, hogy elmegyek jósnak... Mondjuk telefonosnak és akkor egész nap fetrenghetek az ágyban miközben kitalálom a sok hülyeséget a telefonálók jövöjéröl :D
2011. nov. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
egy jós drága pénzért megmondja a jövőt, te ingyen alakíthatod azt, melyiket választod?
2011. nov. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Tudod, hányan olvassák még azt az újságot rajtad kívül?Tulajdonképpen ugyanezt az összes olvasónak felajánlotta.Akkor ennyien nyernének a lottón?...Logika..

Bizonyos lapokban időről időre megjelennek ilyen szöveggel szélhámosok.Csodálom, hogy még van, egyáltalán a hirdetésüket elolvassa.

2011. nov. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!