Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit gondolsz, ha túl sokat...

Mit gondolsz, ha túl sokat filozofálsz a szellemeken, akkor láthatsz? Úgy értem, hogy a saját intuíciód idéz elő. Történt veled már hasonló?

Figyelt kérdés
2011. jún. 26. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Én csináltam ilyet, de nem történt semmi sem.
2011. jún. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hasonló igen,de ez nem.Na elmesélem,lehet hülyének nézni.

Szóval régebben,1-2 éve este korábban feküdtem és nem tudtam elaludni.Aztán filozófáltam a szellemekről,a természetfeletti jelenségekről.El kellett mennem vécére.Odajött a semmiből egy pók(nem nagy,de nem is azaz átlagos szobapók)

Szóval odajött és felém fordult..és kikerültem..és mikor jöttem vissza,akkor is ugyanott állt.Nem mozdult.Gyorsan kikerültem,befutottam a szobámba,ajtót csuktam,befeküdtem az ágyamba.

2011. jún. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát nemrég egyik nap egy csomót olvastam természetfeletti jelenségekről meg minden, és már egy kicsit paráztam is, már úgy hajnali négy körül elkezdtem a szemem sarkából mozgásokat látni, úgyhogy gyorsan ráhagytam az olvasgatást és inkább elmentem fürdeni mielőtt még tényleg valamit hallucinálok :D
2011. jún. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
igen,mert az ember elméje nehezen tud különbséget tenni a saját képzelete és a valóság között.
2011. jún. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 -Alucard- ***** válasza:
89%

A szellemeket nem lehet látni csak érezni ahhoz hogy lásd halld őket élet és halál közt kell járnod akkor beszélgethetsz velük csak is akkor ugyan is próbálkozhatsz felőlem akárhányszor is szellemet idézni vagy mindenféle humbug tevékenységeket végrehajtani nem lesz semmi nem képesek érintkezni az élőkkel egy Köztes világba szorultak a miénk és egy másik közt ha egyszer oda kerülnek onnantól már csak újjászületéssel kerülhetnek ki nem tudják nem illetve csak kevesek tudják átlépni ezt a határt de csak egy időre.


Pater noster, qui es in caelis,

sanctificetur nomen tuum,

adveniat regnum tuum,

fiat voluntas tua sicut in caelo et in terra.

Panem nostrum quotidianum da nobis hodie.

Et dimitte nobis debita nostra,

sicut et nos dimittimus debitoribus nostris,

et ne nos inducas in tentationem,

sed libera nos a malo. Amen.


És ezzel vége.

2011. jún. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

23:16 A pókok már csak ilyenek :)


Egyébként van az úgy, hogy ha valaki sokat foglalkozik szellemes témákkal annak ellenére hogy fél, akkor nyilván ez izgatja a fantáziáját és végül képzelődni kezd, teljesen hétköznapi jelenségre azt hiheti, hogy szellem jelenség.

2011. jún. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!