Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nem érdekel mit mondanak akik...

Nem érdekel mit mondanak akik nem hisznek nekem. Azoknak írok akik elfogadják hogy köztünk vannak. Tudsz említeni parajelenséget az életedből? Hogy viselted?

Figyelt kérdés
Tegnap éjjel a kutyámat kivittem üríteni. Sétálgattam a gesztenyefánk mellett, és egy szigonyt éreztem mellkasomba, mintha kilőtt volna, fényes volt. Aztán fekve találtam magam a földön. Nem rémültem meg, inkább csak meg döbbentem. Akérhányszor próbálom felidézni a támadás és az ébredés közti eseményeket, zsibbasztó fejfájás tör rám. Elég idős és öntuddatosnak tartom magam, hogy nem esek emiatt pánikba, és nem kezdek el hadsereget toborozni, vagy szektát alapítani. Egyértelműen támadás érhetett, nyoma nincs.
2011. jún. 28. 17:37
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

ee inkább egészség és azon belül is mentális egészség kategória.


Minél előbb vizsgáltasd ki magad, ilyenek komoly agyalapi betegségek jelei szoktak lenni.

2011. jún. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez érdekes.

Velem is történtek furcsa dolgok.

Én szuszogást hallottam, egy idős öreg ember lehetett, és a nagyszobából jött a szobám felé bár nem láttam de hallottam.

Szuszogott először mivel távolabb volt nem lehetett annyira hallani a hangját, azt hallottam, hogy egyre közelebb és közelebb jön, majd egyre jobban felerősödött az a hang, és közben hallottam, hogy csoszogtak a lábai..:-S Nagyon furcsa és ijesztő volt. Gyorsan bezártam az ajtómat!

Másrészt pedig volt olyan, hogy éreztem párszor mintha valaki megfogta volna a kezemet vagy a hátamat.

Viszont ezt márcsak lehet álmodtam, nem tudom, de egyszer hirtelen felriadtam arra, hogy valaki valamit belesúgott a fülembe..ekkor felriadtam hirtelen.

Olyan is volt, hogy valaki megfogta a lábamat és felhúzta a mellkasomig és erre riadtam fel szintén. Éreztem valakinek a kezét a lábaimon..Bár az is lehet, hogy csak álmodtam és én voltam nem tudom.

Ufo-t is láttam egyszer, csészealj alakzatú volt sok kis ablak volt oldalt és narancssárgán villogott. Közel volt, szóval ki tudtam belőle venni.

Most ennyi. :-)

Megkérdezném tőled, hogy azt a szigonyt láttad is vagy csak érezted, hogy mintha az lett volna..?

2011. jún. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%
ha szellem vagy olyan démon volt akkor már halott lennél.nem tudsz valami betegségről vagy valami? am tényleg szigonyt láttad?vagy valami alakot?meg ha valami eszedbejut még azt leírhatnád.
2011. jún. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem módosult tudatállapotba kerültél, és egyik előző életedből származik a látomás.
2011. jún. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Leterített Ámor nyila ;)


Na jó, viccen kívül:Én is előző életbeli dologra tippelnék, vagy valami telepátia szerű élmény lehetett.Esetleg a távoli múltba történhetett azon a helyen régen valami hasonló eset és arra éreztél rá.

Hiszek neked, mert velem is történt már sok fura dolog.

2011. jún. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Ne az ilyen ostobaságokban higgy,hanem mielőbb menj el orvoshoz. Lehetett egy könnyebb infarktus is.
2011. jún. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Felejtsétek el. Bánom, hogy leírtam. Tényleg felejtsétek el. De azért köszi a gondolatokat.
2011. jún. 29. 01:24
 8/9 -Alucard- ***** válasza:
0%

OOH! Nem bántál meg semmit ezek a önhites másnál intelligensebbnek tartott csürhe semmit se tudnak az ilyen jelenségekről mért is tudnának inkább elmennek a haverokkal leitatni magukat hogy aztán egy árokban ébredjenek fel másnaposan utána pedig szívnak egy kis füvet mert az jó az ő egészségükre. Nem támadott meg semmi téged az nap a Köztes világ nem tud érintkezni a miénkkel az élőkkel tehát amit akkor érezhettél az csak egyszeri vagy talán többszöri különleges érintkezés velük de csak is szellemileg fizikailag nem képesek ártani nekünk ezt én tudom a legjobban mindent tudok róluk és azt is hogy vannak de még ők sem létezhetnek örökké.


Pater noster, qui es in caelis,

sanctificetur nomen tuum,

adveniat regnum tuum,

fiat voluntas tua sicut in caelo et in terra.

Panem nostrum quotidianum da nobis hodie.

Et dimitte nobis debita nostra,

sicut et nos dimittimus debitoribus nostris,

et ne nos inducas in tentationem,

sed libera nos a malo. Amen.


És ezzel vége.

2011. jún. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem te vagy a zöld lámpás. esetleg batman de azt nem hinném
2011. júl. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!