Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Elfogadják a menhelyen? Van...

Elfogadják a menhelyen? Van itthon 3 kg száraz kutya tápom, de nem a márkásak közül való.

Figyelt kérdés
Bevinném a menhelyre,de már sok embertől hallottam,hogy nem szeretik a neve nincs ételeket.
2011. okt. 24. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Persze hogy elfogadják,nagyon fognak neki örülni.

Nagyon jó ember vagy,nyugodtan vidd el.

2011. okt. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretik a neve nincs ételeket? Ilyenről még nem hallottam. De egyébként szerintem ők se vesznek a kutyáknak márkás kajákat, örülnek, ha van mivel etetni. Gondolom én, aztán fogalmam sincs. Amúgy aranyos tőled, hogy beviszed, és szerintem így, hogy látják, hogy rendes ember vagy, elfogadják, meg amúgy se adnák csak úgy vissza, mert biztos jó lesz nekik valahova.:)
2011. okt. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Örülni fognak. A legtöbb menhelyen alig tudnak adni a kutyáknak enni, rég nem az a problémájuk, hogy milyen márkájú...
2011. okt. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jövőhéten megyek és elviszem,plusz van pár feles takaróm,ami nekik jól jöhet.
2011. okt. 24. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!