Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a tisztánérző és a tisztánl...

Mi a tisztánérző és a tisztánlátó közti különbség?

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 21:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
57%

tisztánérző: tisztában van az érzéseivel.

Tisztánlátó: tisztán látja a dolgokat.

2011. jún. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
18%
Semmi! Mindkettő ócska buta tehetségtelen csaló!
2011. jún. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Én sem hiszek a sok hókuszpókuszban, csak érdekelne.

Pár éve megfigyeltem magamon valamit. :) Amint ránézek egy emberre, szinte meg sem kell szólalnia, látom, milyen ember, milyen a lelki világa, milyenek az érzései, a gondolatai. Ha hallom beszélni akármiről, az csak megerősít a megérzéseimben. Ha pedig beszélgetek egy emberrel vagy emberekkel, vagy közel vagyok hozzájuk, át tudom érezni az érzéseiket, hogy mit gondolnak, mit éreznek. Már nem egy volt kapcsolatomban vettem hasznát ennek, pl megéreztem a profi színészkedés mögött is, hogy mit érez a pasi, és le tudtam buktatni. Vagy a barátoknál például, nagyon jól ki tudom szűrni, ki a jó barát és ki nem, nem kell ehhez semmi, soha nem bizonyított senki, simán érzem őket, hogy szeretnek-e vagy sem, akármit is mondanak és akármit tesznek, a jelenlétükben átérzem a gondolataikat, érzéseiket. Van, hogy egy zavarodott ember engem is megzavar, annyira átérzem. Vagy hogy egy szomorú ember bánatát átérzem és sírnom kell, mintha csak velem történne. Ez mi lehet? Nem mondom, hogy természetfeletti képesség, de azt észrevettem, hogy az én ismerettségi köreimben ilyen embert mégegyet nem tudok. :) Sokat segítettem már ismerőseimnek is, lebuktattam hamis barátokat, ismerősöket, óvatosságra vagy épp bátorságra intettem embereket, és mindig bejött, már az ismerőseim is bíznak a megérzéseimben.

2011. jún. 28. 23:09
 4/17 anonim ***** válasza:
29%
Az első válaszon hatalmasat sírtam xDDd
2011. júl. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
26%
Jó akk fejtsétek ki mit jelent.... ezek szerint én rosszul gondoltam..nem kell hatalmasat röhögni :S:S
2011. júl. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
33%
elég b*zi szavak ezek szerintem... másképp is lehet ezt mondani.
2011. júl. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Akkor mondjátok másképp, mindegy, csak szeretném pontosan értelmezni őket.
2011. júl. 1. 21:29
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Akk én nem tudok a kérdéshez hozzászólni, mert gőzöm sincs ezek szerint mit jelentenek ezek a szavak.:D
2011. júl. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%

A pszichikai hatodik erzek az a folyamat, amelynek soran a gondolatok es informaciok atugranak egyik szemelytol a masikig.

pl. Ahogyan egy medium eszleli egy masik szemelyiseg agyanak az energiajat.

A tisztanlato lelki szemevel latja ezeket, vagy a medium szavakat hall a fejeben, amelyek leirjak a szemelyiseg eletenek bizonyos reszleteit /tisztanhallas/, illetve erzi az illeto gondolatait, erzelmeit es elkepzeleseit /tisztanerzekeles/.

Viszont Akik ezzel a kepesseggel rendelkeznek, azok nem fognak joslassal foglalkozni, esetleg utmutatast adnak.

2011. júl. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
23%
Már értem :D
2011. júl. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!