Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van neten jósnő (hús-vér, nem...

Van neten jósnő (hús-vér, nem gép)? És ha elmegyek jósnőhöz akkor jósol nekem, akkor is ha nem vagyok még 18? Nektek mennyire vált be a jóslás ha voltatok ilyenen?

Figyelt kérdés
2011. júl. 5. 20:32
1 2
 11/16 emlya ***** válasza:
Igen amúgy szerintem akkor is jósol Neked, csak nem a tenyeredből, régen én is akartam, de azt mondta mivel még változhat a tenyerem nem jósol belőle, még túl kicsi voltam hozzá, bár nem tudom Te hány éve vagy pontosan, de kártyából miért ne jósolhatna?
2011. júl. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
49%

Kérdező:

Ha a kérdés maga hülyeség akkor ne nagyon várj rá értelmes válaszokat, mert nem kapsz.

Egyébként én kortól függetlenül jósolok emailben 20.000Ft-ért.

2011. júl. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Olyan hogy jós nincsen. Azaz van csak hülyeséget fog mondani. Senki nem ismeri a jövőt. Ha ismerné aszerint cselekedne és nem másoknak jósolgatna.


És van még egy nagy veszélye!


Jósol neked valami negatívat.

Aztán be fog következni.

Mert az emberi elme úgy működik hogy az vagy akinek gondolod magad.


Kerüld el messziről.

2011. júl. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
hih
2011. júl. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
nekem megjosoltak hogy en leszek adam sandler..azota nemet es nevet is valtottam es hires lettem...nekem a fulszorzetem surusegebol josoltak..sokkal biztosabb az eredmeny!
2011. júl. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Tessék, itt kielégítő választ találsz a kérdéseidre. Autentikus cigány jósnő, jővendőmondó, rontáslevevő, azonnali és tuti :D [link]
2012. jan. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!