Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Gondolom sokan hallottatok...

Gondolom sokan hallottatok már a szerelmi kötésekről! Nektek meghozta a kívánt hatást, pl.3 fehér és 2 piros gyertya? Milyen módszereket alkalmaztatok jósnő nélkül?

Figyelt kérdés
2010. jún. 26. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:
43%

Nem próbáltam, de szerintem a kívánt hatás attól függ, hogy mit akartál elérni.

Ha azt, hogy a férfi igazán őszintén, magadért szeressen, akkor az bizony nem jöhet össze.

Ha azt, hogy valami mágia hatása alatt látszat-szerelemmel éljen melletted,akkor talán sikerülhet a dolog.

2010. jún. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
A szerelmi kötés érdekes kifejezés. Szerelmet nem okoz, leghatásosabb esetben is csak függést. Ha valaki függ tőled, az szenved. Ha azt akarod, hogy valaki szenvedjen miattad, akkor nem szereted. Szerintem felejtős.
2010. jún. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Max. arra lehetne jó, hogy akivel összetartoztok, hamarabb találjatok egymásra, vagy kevesebb akadály kerüljön elétek, de azt a szív tudja, hogy ki számára az igazi, másnál meg szerintem hatástalan. De az se biztos, hogy érdemes-e vajon az akadályokat elgördíteni így, mert lehet, hogy pont azok segítenek, hogy valami irtó nagy gondot később könnyebben megoldjatok együtt, én legalábbis így állok hozzá, hogy megerősítenek ezek a dolgok, hogy később jobban átlásd a problémákat, és könnyebb legyen megoldani, vagy a másik lehetőség, hogy pont ezek az akadályok mentenek meg titeket valami nagyobb szerencsétlenségtől, mint pl. ha nem éred el a metrót és dühöngsz, hogy elkésel, aztán balesetezik, és jó, hogy nem voltál rajta.
2010. jún. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én megcsináltattam jósnővel tavaly.Nagyon rajta voltam az ügyön,mindent megcsináltam amit meg kellett.A srác nem jött vissza,jó ideges is voltam,mert csak a pénzem bánta,viszont az egész kálvária alatt megismertem a mostani barátomat:)Szóval vicces:)És most már úgy gondolom,hogy szerencse is hogy nem jöttünk össze megint,mert sokkal másképp látom már a dolgokat.Az hogy a sráccal mi van,nem tudom,de nem hiszem hogy utánam vágyakozik:)Szóval hülyeség az egész:)
2010. jún. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyet csak tapasztalt személy tud csinálni. És csodákra ő sem képes, igaz szerelmet nem fog tudni "előidézni", max függőséget, kötődést, ami sokkal rosszabb lesz majd, hiszen nem magadért fog szeretni. Tönkretennéd az életét, majd a magadét is. Aki nem szeret, azt el kell engedni, aki menni, akar, azt hagyni kell! Ne akarj beleavatkozni a természet rendjébe, mert rosszul sülhet el.
2010. jún. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ne kötéssel kezdd hanem az alapokkal..a kötés már jön majd magától
2010. jún. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!