Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valaki kipróbálta már a...

Valaki kipróbálta már a Bloody Mary-t kimondani a tükör előtT? És ha igen, mi történt? :O

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 00:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem kötekedek.De lehet nem ebbe a kategóriába tartozik:DAmúgy meg én ilyenekkel nem nagyon szórakozok,szórakoznék.
2011. júl. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
lattam vmi filmet ami errol szolt, utana kiprobaltam es meg elek ;-)
2011. júl. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ezek rohadt mesék hasonló betegeknek mint te:D
2011. júl. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
ja részegen kipróbáltam és semmi sem történt
2011. júl. 7. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Niburta válasza:
Világosítsatok már fel. Ez valami urban legend (hogy nem lehet kimondani tükör előtt)?
2011. júl. 7. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, UL. Éjfélkor gyertyánál 3x tükörbe, h BM, és elvileg kijön a tükörből és megöl.


Én inkább hanyagolom az ilyesmit. Tudom, h nem lenne bajom, de képes lennék úgy bebeszélni, h a végén a semmibe hülyülnék bele.

2011. júl. 7. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
40%
Én kipróbáltam és levágta a fejem.
2011. júl. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen... aztán gyorsan megittam, mielőtt valami turpiszságot csinált volna a kis hamis! ... Jó sok vodkával... :))
2011. júl. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Akit az érdekel ki is bloody mary az olvassa el ezt ez megfelel alapjaiban a valóságnak egyébként én nem hiszem hogy létezne... Más szóval hívhatnánk tükördémonnak is.... De szerintem ha kipróbálod lesz egy félős estéd mert belelovalod magad de aztán semmi más.

Íme a link:

[link]

2011. júl. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Gyerekek... én nem akarok illúzióromboló lenni, de ezt a marhaságot a Kampókéz c. filmből szedték eredetileg. :)
2011. júl. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!