Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Igaz-e, hogy a szobában...

Igaz-e, hogy a szobában elhelyezett tükör elszívja az energiát alvás közben? Lehet-e tükröt tenni dekorációképpen a szobában? Van, aki azt mondja, tegyek nyugodtan, van, aki azt mondja, ne tegyek. Mi a véleményetek melyik a jó megoldás?

Figyelt kérdés
2011. jan. 14. 10:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Szerintem tegyél és este takard le egy ronggyal vagy törölközővel. Atoll függ hogy hova szeretnéd rakni és hogy mekkora. ágyal szembe ne tedd csak ha eltakarod
2011. jan. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
52%
Nem igaz. Az energiádat a Sátán szívja el, azzal, hogy ilyen ökörségekkel foglalkozol. Fordulj inkább Jézushoz, és hagyd el ezt a veszedelmes pogányságot! Pokolra fogsz jutni, kisanyám.
2011. jan. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is van tükröm a hálóban de gondolkozom rajta, hogy áthelyezem valahova. Én meg valahol azt olvastam hogy a szellemek járnak át rajta. Bár ha logikusan gondolkodom akkor tök mindegy, hol jön át rajta, a hálóban vagy a szomszéd szobában. :)
2011. jan. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Radiesztéziai szempontból lehet vele gond,mert bizonyos káros sugárzásokat felerősíthet,attól függően,milyen helyen van.Az energia térre van hatással.Lehet a szobában,csak ne láss bele az ágyadból és akkor nincs vele gond.
2011. jan. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak egy babona! Nekem mindig is volt nagy tükör a hálószobámban,volt amikor a fejem fölött,most az ágyammal szemben van. Ettől függetlenül, jól alszom mindig.

Ha beképzeled magadnak,hogy emiatt nem tudsz aludni,az nem a tükör hibája!

2011. jan. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
100%
A tükör annyiban különbözik más anyagoktól, hogy jobb a fényvisszaverő képessége... A sima üvegablakban is látod a tükörképedet, ha kint sötét van és ég a villany:) Szóval falazd körbe magad...:D
2011. jan. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
nekünk egy hatalmas tükrös szekrény van a hálószobában, jól alszom, semmi gond nincs.
2011. jan. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Az nem lenne jó, ha ez igaz volna. Mármint képzeld el, van akinek az ágya felett van a tükör...

Plusz a tükröt lefüggönyözni-letakarni hülyeség. Olyxan, mintha halott lenne a háznál...

Különben is, minden emberre máshogy hatnak az ilyen dolgok. Szóval tedd be oda, nyugodtan, max. ha úgy érzed, hogy rossz, majd átteszed máshová...

2011. jan. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
64%
ekkora hülyeséget csak a melegvizben hűtött tökfejüek találnak ki
2011. jan. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 tetris ***** válasza:
100%
Igen, elszívja, de nem csak ez, hanem még a cukorba mártott féltégla, meg a rózsavízzel átitatott balatoni keszeg is. Legyél nagyon óvatos!!!!!
2011. jan. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!