Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan csinálják ezeket a...

 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt sokszor még másik bűvészek se tudják kitalálni. Pedig ha megmutatnák nem hinnéd hogy ennyire egyszerű.
2011. júl. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt passzolom,hogy hogyan csinálják,de nagyon tetszettek,főleg az első,úgyhogy köszi,hogy belinkelted! :)
2011. júl. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

WOW. :-)))

A Copperfieldest már láttam.

Van olyan műsor, hogy "A nagy mágusok kulisszatitkai", ahol a bűvészmutatványokat bemutatják, és utána elmondják, hogy hogy is csinálják. Az ilyen kettévágóst mindig úgy csinálják, hogy két ember szerepel benne, a Copperfield lába maga alatt van, és egy másik ember van a lábnál, lebújtatva a felsőteste maga alá, és így oldják meg. Hihetetlen, hogy milyen kis helyre képesek összebújni az emberek, akik az ilyen trükkökben szerepelnek. De nézd meg a fent említett műsort, tényleg nagyon egyszerűek a megoldások. Ja, és nem hiába van mindig az, hogy felcsukják a doboz oldalát, meg eltakarják, olyankor cserélnek helyet, meg mozognak a kulisszák mögött, hogy felvegyék a megfelelő helyzetet. Viszont a ruhaváltogatóst nem tudom, az nekem is nagyon tetszik, és érdekelne.

2011. júl. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem a ruhásnál lecsatolnak egy másik ruhát,vagy nem tudom :D
2011. júl. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Érdekesek:)
2011. júl. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak én vettem észre hogy egyszer csak más lány lesz a ruhaváltogatósnál?
2011. júl. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Criss Angel trükkjeire jobban kiváncsi lennék..
2011. júl. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nincs mit, szívesen linkelgettem :P
2011. júl. 23. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!