Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A mennyországban mit csinálnak...

A mennyországban mit csinálnak a lelkek?

Figyelt kérdés
Ugyanúgy élnek mint a Földön? Vagy Isten mit csinál velük? És mien formában vannak ott? Hogy néznek ki? Állatok is oda jutnak?
2011. júl. 17. 21:12
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
26%
Ezeket a kérdéseket senki sem tudja megválaszolni mivel még senki nem tért vissza a halálból. Csak Isten tudja rá a válaszokat. bocsánat de tényleg így van (: boldog leszel mert nem leszel egyedül úgy mint a pokolban (:
2011. júl. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
91%
előző, honnan szeded ezt?... Krumplistésztát csinálnak igazából.
2011. júl. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
35%
Most komolyan gondolod, hogy ezt mi tudjuk?xD
2011. júl. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
32%
Én igen is tudom, tegnap amit krumplistésztát ettem mennyei volt.
2011. júl. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
25%
te azt komolyan megedted? az a disznó mosléka volt te szerencsétlen
2011. júl. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
68%
ez jó kérdés/kérdések. ezt énis szeretném tudni... főleg, mióta meghalt a barátom :(
2011. júl. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
34%
miből gondo.ja a kedves válaszoló, hogy a pokolban egyedül marad aki oda jut?
2011. júl. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem mi kevesek vagyunk egy ilyen egyszerűnek tűnő kérdéshez.


Kielégítő választ csak akkor kapsz, ha egy ezt a kérdést egy teológus professzortól kérdezed meg, vagy egy egyházi személytől.

2011. júl. 18. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 skutaigergő ***** válasza:
Barát barát, vagy a fiúd? (nem tudom, hogy lány vagy e, vagy sem. A válaszod után írom csak le.)
2011. júl. 18. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 Smartguy86 ***** válasza:
78%

A mennyország nem egy külön hely, ahogy a pokol sem az. De aki érti szimbolikájában a Bibliai filozófiát, az hamar rájön... A pokol és a menny itt van az életünkben. Ha a "bűnök" szerint élsz, tehát önzően, kapzsin, stb... akkor pokol lesz az életed, a saját poklodat fogod járni. Míg ha önzetlen vagy és szeretetteljes, akkor az életed lesz a menny. Ennyi az egész! Aki mást mond, az félreérti az egészet... A Bibliát emberek írták, emberi értékrend szerint, és ez nagyon-nagyon jól látszik minden egyes motívumában.


Halál utáni csodalét nem valószínű. Miért? Mert akkor mi végre lenne élet? Az élet csak egy teszt lenne, és ha végigszenveded, ahogy egyesek állítják (pl: nélkülözve, szegénységben, stb.), akkor a jutalmad a menny lesz? Ugyan. Ezt csak azért találták ki, hogy a vallás egyszerre jusson el értelmileg a szegényekhez és a többi emberhez is. Megnyugvást hoz! Semmi több.

2011. júl. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!