Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Néha mikor a tükörbe nézek...

Néha mikor a tükörbe nézek nem ismerek magamra. Olyan érzés fog el mintha más nézne vissza a tükörből. Ugyanígy vagyok a képekkel is. Mintha nem én lennék az aki vagyok. Ez miert lehet?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Ez a látóság egy jele. Azonosulsz a közvetlen környezetedből, vagy a nap folyamán történt találkozásokból származó dolgokkal, ezáltal az egód feloldódik, így másnak látod magad. Folyamatosan átalakulsz :)
2011. júl. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van egy agykontrollos technika aminek a lényege, hogy addig nézed magad a tükörben, míg pontosan olyan érzésed van, mint amit leírtál. Aztán sorra veheted a külső, belső hibáidat, amiket ki kellene javítanod, vagy ami egyszerűen csak nem tetszik a testeden. Ez lehet például, mérges tekintet ráncolt homlokkal amit Te magad sosem vennél észre, csak ebben az állapotban.


Ebből csak azt akartam kihozni, elképzelhető hogy valamivel nem vagy elégedett, valamit meg kellene változtatnod magadon, esetleg már megváltoztál a régi énedhez képest de nem jó irányba.

2011. júl. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 skutaigergő ***** válasza:
Talán azért, mert az nem is te vagy. Csak félig-meddig. A tükörben lévő világ teljesen más, mint ez. Lényegében te vagy, csak annyi, hogy a legbelső éned, ami lehet jó is, meg rossz is, de ez tőled függ és néha érzed, hogy ez nem te vagy.
2011. júl. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én ezt alkoholos befolyásoltság alatt éreztem. :P

Egyébként egyszerű oka az, hogy a tükör az csak leutánoz, visszaképez valamit: nem azonos vele. Csak egy "síklenyomat". Így a tükörképed csak majdnem te, nem egészen! Hiányzik belőle a lelked. :)

2011. júl. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A tükörben pont fordítva látod magadat, az emberek teljesen máshogyan látnak téged, mint ahogyan te magadat a tükörben.
2013. júl. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!