Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb.5 hetes terhes lehetek, és...

Kb.5 hetes terhes lehetek, és semmi tünetem eddig, na jó volt mindjárt megjön érzés, de hétfő óta semmi más! Korai még vagy egyáltalán nem lesz semmi tünetem? Volt aki ugyanigy járt?

Figyelt kérdés
2010. márc. 12. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerencsés vagy akkor semmi tünet nem lesz,ha viszont nem akkor kb 1-2 hét és elszabadul a .....
2010. márc. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Gratulálok!

Szerintem még korai. Nekem úgy 6-7 hét között kezdődött szépen fokozatosan, de aztán nálam jött minden, ami a nagykönyvben meg van írva. Most 14+6 hetesen kezdenek csillapodni a kevésbé élvezetes velejárói egy terhességnek! :D De nagyon sok mindenkitől olvastam már, hogy 1-2 hányás vagy még annyise a terhessége idején, Ők nagyon szerencsések, de ami mindenkire jellemző az a hangulatváltozás!


Nagyon sok boldogságot és egészséget!

2010. márc. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi csajok! Egyébkánt ma kérdeztem a dokimat is, ő is azt mondta, hogy korai, nincs miért aggódnom! Azt mondta, amig nincs vérzés, addig minden jó! Hát bizzunk benne!
2010. márc. 12. 10:53
 4/6 anonim ***** válasza:

szia, drukkolok én is veled hogy babóca legyen! :-)


nekem szinte az első naptól iszonyú gyomorégésem volt esténként. mikor meg kellett volna jönnie, akkor inkább a cicim kezdett el fájni, ami jóformán ki is tartott 11 hetes koromig. mostmár csak a mellbimbóba szokott belenyillalni. szerettem hogy olyan jó kis telt, kemény mellem lett, pedig eddig sem volt kicsi, de a mérete szinte ugyanaz maradt. S mellette még volt az a hihetetlen fáradtság és álmosság. az is most múlt el. De hányinger szerencsére nem volt és émelygés is csak kétszer.


12heteske

2010. márc. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Vérből mutat terhességet, és hétfőn is voltam Uh-on, ott is látszódik valami foltocska!

Köszi csajok, akkor ezek szerint változók a tünetek, van akinek van, van akinek nincs semmi! Hát én leheth. ezek közé tartozom! :D

2010. márc. 12. 12:51
 6/6 anonim válasza:
Nem mindig lehet 5 hetesen tiszán látni!De én gratulálok neked!
2010. márc. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!