Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy emberek...

Miért van az, hogy emberek között (nagyon gyakran) mosolygok ugy, hogy észre sem veszem? Már többen is szová tették.

Figyelt kérdés
Az jo ,vagy nem jo?Vagy csak nekem kényelmetlen,hogy szová teszik?állandoan kontroll alatt kéne tartani magam,hogy ne mosolyogjak?
2011. júl. 20. 14:33
 1/7 csicseriborsó5 válasza:

egyáltalán nem baj, ha mosolyogsz, nekem pl. tök szimpatikus 1 ilyen ember, de lehet, hogy néhányan ezt kicsit tolakodónak érzik, vagy azt hiszik rajtuk mosolyogsz.

semmiképp se kontrolláld, ha jólesik :)

2011. júl. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Frászt! Nem bírom az embereket akik az utcán szembe jönnek ,és olyan fejet vágnak mint egy krumpli...

Mindenki elfelejtette hogyan kell mosolyogni, szóval nagy mosoly :)

2011. júl. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja én is sokat mosolygok, de nem direkt. És folyton azt kérdezik, hogy mi olyan vicces?
2011. júl. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tele vagy jóindulattal, szeretettel, és meg kellene játszanod magad ahhoz, hogy nem mosolyogj. Őrizd meg ezt a jótulajdonságodat, ameddig csak lehetséges.
2011. júl. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ismerek egy lányt, na ő kényszeres mosolygó.... és szó mi szó, mindenkit idegesített a Virág táborban. Látszik rajta, hogy elengedné a száját de mindig visszarándul mosoly pózba + őrült marhaságokat beszél kis butuska stílusban. Lehet, hogy te vagy az? Jártál már Adán a virág táborban?
2011. júl. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem jártam még adán se, se virágtáborban.és nem is készülök.Nem azért vagyok fent ilyen néven,és így, hogy bemutatkozzak.
2011. júl. 21. 20:23
 7/7 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok, nincs ebben semmi furcsa, se semmi rossz :)
2011. júl. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!