Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » 2 éve a reiki I. -II. tanfolya...

2 éve a reiki I. -II. tanfolyam után, mesterem a beavatást elvégezte rajtam. Van-e lehetőség a beavatás feloldására, levételére?

Figyelt kérdés
Beavatásom óta nagyon sok rossz dolog történik velem, nagy részben párkapcsolatomban. Mesterem a tanfolyammal egy időben vált el párjától. Úgy érzem, az Ő akkori negatív töltésű energiájából magamhoz vettem egy nagy adagot. A tanult technikák alkalmazása sorra eredménytelen. Sok minden rossz ismétlődik Velem, ami Vele történik. Köszönettel: Erzsi
2011. júl. 23. 22:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
biztosan nem attól van. a reiki az gyógyító energia. nem lehet h egyszerűen csak eltűnik mellőled-belőled ami nem neked való? lehet h ezt rosszul éled meg,de talán pont erre van szükséged. a beavatások után tisztulsz,és leválnak rólad a nem neked való dolgok,ami fájdalmas is lehet. lehet h eltávolodsz a párodtól,elveszíted a munkahelyed, de lehet h ennek meg kell történnie! csak a beavatás miatt sokkal intenzívebb az egész
2011. júl. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
a reiki II. után én eltávolodtam a páromtól. új munkát kellett keresnem. fizikailag is beteg voltam. rossz volt. aztán kezdett tisztulni a kép. lett egy nagyon jó állásom, és megtaláltam az igazit. nem volt könnyű,de így kellett lennie. reiki nélkül is lehet h megtörténik,de talán később,és tovább tart a leválás. első
2011. júl. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
a fejlődés nem feltétlenül jár pozitív dolgokkal. valószínű,ennek így kell lenni. ha úgy érzed gond van a párkapcsolattal,ne a mesterre vetítsd ki. nézd meg h nem te kapaszkodsz e olyanba amit el kéne engedned már a fejlődéshez
2011. júl. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólókkal.

Életünk során - még reiki beavatás nélkül is - sokszor kerülünk olyan helyzetbe, hogy bizonyos dolgoktól, személyektől meg kell válnunk, és életünk teljesen új mederbe kerül. Amíg a régin túl nem adunk, addig nincs helye az újnak. Gondolj bele, van egy telked, rajta egy romos ház. Előtte le kell bontanod ahhoz, hogy ugyanarra a telekre egy új házat tudj felépíteni!

A reiki max. felgyorsíthatja a folyamatot, de soha nem lesz annak előidézője, oka.

2011. júl. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
25%

Van! Kérd Jézus Krisztus segítségét! Menj el egy katolikus paphoz, és mondd el neki, miben voltál benne. Ő is tud segíteni. De ha nem akarsz paphoz fordulni, mert ellenérzéseid vannak, akkor csak fordulj Jézushoz!


Nem Te vagy az egyetlen, aki így járt ezekkel a dolgokkal.


Ajánlom Gál Péter: A New Age keresztény szemmel c. könyvét.


A megoldás tehát nem nehéz: ima!


Egy katolikus.

2011. júl. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Kedves katolikus!


Tudom h ti mindent babonának gondoltok,ami nem katolikus. én hiszek Jézusban, csak másképp mint Te. a reiki egy gyógyító energia. szted Jézus h tett csodát? egy olyan energiával,ami az univerzumból jött,rajta keresztül,ő volt a közvetítő.


kedves kérdező! fel a fejjel! ez nem rontás amit kaptál. az előzőek jól leírták.

2011. júl. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom 16,59-hez. De bármennyien állítjuk is ezt neked, ezt a tisztulási állapotot te most úgyis katasztrófaként éled meg, akárki akármit mond neked. Ez is természetes. Ha így jobban tetszik: várj türelemmel és bízva bízzál abban, amiben hiszel. Sokszor vagyunk lent, de ez az emberi élet ilyen tanpálya! Ráadásul ezekben az időkben egyébként is sokan megyünk át erőteljes változásokon, aminek fizikai jele is van. Nem kell rögtön megijedni, csak kivárni és figyelni.
2011. júl. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
60%

Sokan kerülnek ilyen állapotba a Reiki és az agykontroll miatt.

Nem bírtad el lelkileg szerintem a beavatást.

Túl sok volt neked, összezavart, elvesztetted a talajt a lábad alól.

Ha túl gyorsan történik a beavatás, vagy túlzásba viszed az agykontrollt, meditálást személyiségtorzulásokat okozhat.

Megváltozol, és nem tudod, hogy hol vedd fel a fonalat az életedben, csak lebegsz a nagy semmiben. Ahhoz meg nem vagy még elég erős, hogy az új életedet megalkosd.

Ezért érezheted úgy magad, ahogy leírtad.

A régi nincs már, az új meg még nem jött létre.

Rossz lehet nagyon.

Máskor legyél óvatosabb, mert nem egy ember őrült már meg ezektől a dolgoktól.

Erről nem beszélnek, mert rontaná az üzletet, de így van.

Sokan kerültek pszichiátriára Reiki beavatás után.

Csak nagyon stabil embernek szabadna erre az útra lépni, és neki is nagyon óvatosan haladva.

2011. júl. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
75%

Pfff... kemény gondolatmenetek...

Az meg sem fordul az ilyen energia-rezgés-hullámok-ezotéria hívők fejében, hogy egyszerűbb és földibb okai is lehettek a szévtálás okai?


Vagy egyszerűbb saját hibáinkat külső tényezőkre kenni, ahogy azt az ezotéria mindenhol teszi.

2011. júl. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Féltem a válaszoktól, de kivétel nélkül mindegyik megérintett és elindított bennem valamit. Tudat alatt már régóta ott lehet bennem a kiút lehetősége, csak vastagon betakartam, elrejtettem magam elől. Nagyon sok jót, még több rosszat átéltem, 51 évesen, 33 év házasság után még sincs erőm, bátorságom változtatni, soha eszembe sem jutott.

Egymás után végeztem el különféle ezoterikus tanfolyamokat, mindegyikben egy-egy kapaszkodót,lehetőséget láttam, vártam mindentől és mindenkitől a javulást, eredményesen egyiket sem tudtam alkalmazni.

Most már értem miért: nem voltam kész ezekre az információkra.

El kell mondjam gyorsan felráztatok álomvilágomból. Fájdalmas amit írtok, de nagyon igaz és elgondolkodtató.

2011. júl. 25. 22:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!