Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » 2 éve a reiki I. -II. tanfolya...

2 éve a reiki I. -II. tanfolyam után, mesterem a beavatást elvégezte rajtam. Van-e lehetőség a beavatás feloldására, levételére?

Figyelt kérdés
Beavatásom óta nagyon sok rossz dolog történik velem, nagy részben párkapcsolatomban. Mesterem a tanfolyammal egy időben vált el párjától. Úgy érzem, az Ő akkori negatív töltésű energiájából magamhoz vettem egy nagy adagot. A tanult technikák alkalmazása sorra eredménytelen. Sok minden rossz ismétlődik Velem, ami Vele történik. Köszönettel: Erzsi
2011. júl. 23. 22:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen segítettek a válaszok, vagy elkeserítettek, esetleg megdöbbentettek? (Két válasz tuti kakukktojás, remélem nem azokat érezted iránymutatónak. Legalábbis szerintem azokat nem kell annak venni.)
2011. júl. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval!

Ha kétségeid vannak, vizsgáld meg az érzéseidet és gondolataidat:

Mindazok, melyek félelmet, elzárkózást, visszahúzódást és egyéb hasonló negatív érzéseket és gondolatokat ébresztenek benned, azok a fejlődésed, továbblépésed gátjai, ha azokra hallgatsz, az életed marad a jelenlegi állapotában, mert megakadályoznak a továbblépésben.


Mindazok az érzések és gondolatok, melyek örömmel és boldogsággal telítenek el, a szebb, boldogabb jövő képét mutatják neked, még akkor is, ha annak érdekében itt és most valami nehezebb dolgon kell túljutnod. De ha van bátorságod leküzdeni a nehézségeket és megtenni mindent a boldogabb és kiegyensúlyozottabb jövőért, akkor az égiektől megkapsz hozzá minden segítséget.


Én azt mondom, volt ami volt, engedd el a múltat.

Nézd meg alaposan a jelent, és vizsgáld meg, mit kell ahhoz tenned, hogy abból a számodra lehető legjobb alakuljon ki. És hogy mi a számodra legjobb? Kérdezd meg a lelkedet, döntened neked kell! (Továbbra is félelemben, szorongásban, másoknak kiszolgáltatottan élni, vagy örömben, boldogságban, békességben, szeretetben, nyitottan az újabb csodákra és lehetőségekre élni az életed?)

2011. júl. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

sztem a mestered is elmondta neked, hogy negatív isteni energia nem létezik. nem tudod magadhoz venni a negatív töltésű energiáját, mivel ha így működne a dolog amint kezelsz egy beteg embert, magadhoz vennél a betegségéből is egy adagot, aztán szépen kimúlnál a sok betegségtől.

azért erre figyelhettél volna a tanfolyamon, elég alap dolog.

2011. aug. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

a reiki beavatásokat visszavonni levonni nem lehet! ez ruha cipő hogy leveszed ha akarod!!

aki avatott az élete végéig az marad.!

2011. okt. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:

Én csak annyit szeretnék mondani, hogy az ima tényleg segít. Ez egy nagyon jó tanács :)


A többi hozzászólóval egyetértek. Nem lehet visszavonni és tényleg nem kaptad meg a mestered karmáját. Kitartás, hogy a változásokat sikeresen megéld.


Egy reikis.

2012. márc. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Sok ember őrült már meg aaz agykontrolltól meg a reikitől?

egyet sem tudott még senki sem mutatni, ez egy keresztény álhír. Szerintem a vallásosságnak viszont vannak eredményei. mondjuk Hitler is mélyen hívő volt,és a keresztény isten valóban megsegítette az ő hívét, mint tudjuk. A zsidókat közben nem kérdezte.

2012. máj. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Nem keresztény álhír, hidd el Kedves Előző!


Én nem vagyok keresztény, és megkeresztelkedve sem vagyok, templomot is láttam vagy 5-ször életemben, úgy értem belülről.


Viszont egy barátom nagyon belement ebbe a reiki, és agykontroll dologba, és a srác most komolyan mondom, hogy nem normális!


Úgy átalakult a személyisége, ROSSZ IRÁNYBA!, hogy az szörnyű!

Nem érdekli semmi, minden fölösleges, tiszta depressziós, üres a tekintete, le van tompulva, és külsőleg is szörnyen megöregedett, olyan, mint a saját öregapja.


Ez a változás akkor következett be, amikor elkezdte ezeket az agykontrollos dolgokat, és meditálni kezdett.


Két év alatt úgy tönkrement, hogy mindenki csak bámul, "Hol van a régi vidám fiú?"


Sehol!


Ő ezt nem látja, mert függővé vált ezektől a dolgoktól, és ez a mindene.


Viszont, aki kívülről nézi, az azt látja, hogy itt volt egy jókedvű, élettel teli, jóképű fiatal srác, akiből lett egy befordult, szomorú, érzéseit állandóan megkérdőjelező ember, aki olyan bizonytalan, hogy talán csak abban biztos, hogy mi a neve, és hány éves, de semmi másban.


Agyon meditálta magát, agyon elemezte az érzéseit, és mos már azt sem tudja, hogy mit kezdjen magával, vagy miben higgyen.


Olyan, mintha a lelke valahogy meghalt volna!


Üres lett, üres a tekintete, szomorú, nincs benne élet.


A szociális kapcsolatai is tropára mentek, még "jó", hogy orrba-szájba jár ezekre az egykontrollos, vagy mit tudom én már milyen helyekre, mert így legalább nincs egyedül, mert a barátaival már nem is tud beszélgetni.


Nekem semmi véleményem nem volt eddig ezekről a reiki, agykontroll, meg meditációs dolgokról, de, mivel LÁTTAM, hogy mit tesz valakivel, most már fenntartással fogadom, ha arról áradoznak, hogy "Milyen jó, milyen hasznos!"

2012. máj. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Kedves Erzsi! Nincs.
2012. máj. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Az ima tényleg segít, ahogy a fentebbi írta. Mármint ha nem vagy mondjuk auschwicban, akkor. Talán. És lehetne folyytatni, szal hajrá.
2012. máj. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Hitler nem volt keresztény, utána lehet nézni!
2014. ápr. 2. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!