Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit jelent az, hogy a dinnye...

Mit jelent az, hogy a dinnye tele van rezgésekkel & energiával?

Figyelt kérdés

Mindenképpen tudni akartam, hogy a dinnye, amiről mindenki azt állítja, hogy nagyon jó a vesének és szükség van rá, tulajdonképpen mi teszi olyan jóvá. Én nem szeretem a dinnyét, de egyem csupán a hatása miatt ?


Eddig mindenki azt mondta, hogy azért mert sok víz van benne. Tehát pusztán a víz miatt, de azt egyébként is tudok inni és iszom is, akkor hát ennyi lenne az egész, csak a víz miatt hasznos a vesének a dinnye ?


Tudni akartam ezért minden árústól megkérdeztem a piaciakat kivéve. A Bioboltos hölgy, azt mondta, hogy hasznos a dinnye mert sok víz van benne (ezt eddig is tudtam és mondtam neki, tehát csak elismételte) és hozzá tette, hogy mivel kinnt van a napon sokáig, így sok rezgés és energia megy bele és ezért jó ! Szerintem ő volt a dinnye. Mi az hogy sok rezgés megy bele meg energia ? Akkor ha beteszem a kezem a 220 voltba, az is jó nekem, hiszen abban még több rezgés van és energia.


2011. júl. 25. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Az a nő buta volt. Tele van a dinnye rezgéssel és energiával, ha pl. legurul a lépcsőn. Mozgási energiának hívjuk. De amint megáll, az energia eltűnik belőle.

Ami miatt jó lehet, az a vitamintartalma, valamint a wikipédia szerint "biológiailag tiszta víz" van benne. Gondolom, arra céloz, hogy a dinnyében lévő víz ugye nem volt klóros tisztításnak kitéve.

[link]

2011. júl. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teli van rezgéssel, mert amikor szállítják, földúton, annyit rezeg, hogy még a standon is folytatja...
2011. júl. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Olyat olvastam valamelyik nap, h a "megevett" folyadékot jobban meg tudja kötni a szervezetünk, mint a "megivottat". Tehát az ételekben lévő folyadék többet jelent, mint amit megiszunk. Azthiszem [link] -n olvastam.
2011. júl. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Karesz6969 ***** válasza:

A dinnye rezgései..nos, erről nem hallottam még:-) de tény, hogy tele van vitaminnal és miután csak viszonylag rövid ideig áll nálunk rendelkezésre szerintem ki kell használni.

Én spec. szeretem de álljon itt egy kis infó is a teljesség igénye nélkül:


"A dinnye 90-95 százaléka víz, aminek köszönhetően sok jótékony hatással rendelkezik.


Fiatalít, méregtelenít és tisztít, átmossa a beleket, a veséket, segíti a méreganyagok távozását.


A dinnyében sok B6-vitamin, niacin, folsav, vas és mangán is található. Ezek az anyagok szükségesek a sejtlégzéshez, a növekedéshez, a haj szépségéhez, a vérképzéshez, az agy- és az idegsejtek működéséhez. Éppen magas vitamintartalma miatt a gyümölcs kúraszerű fogyasztása egyenlő egy fiatalító kúrával.


Egyes kutatások szerint a dinnye alkalmas a daganatos betegségek megelőzésére is! Sőt a narancsbőr elleni hadjáratban is kiváló.


Tíz deka görögdinnye 29 kalóriát tartalmaz, így kiválóan alkalmas fogyókúrázók számára is."


[link]

2012. aug. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!