Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A banán/dinnye-diéta mennyire jó?

A banán/dinnye-diéta mennyire jó?

Figyelt kérdés
Olvastam egy diétás könyvben, hogy ha dinnyét és/vagy banánt eszünk főképp (néhol fehér hússal, joghurttal), és sok vizet iszunk, akkor könnyen le lehet fogyni. Ez mennyire igaz?:)
2011. aug. 20. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Semennyire. A napi kalóriabeviteledre kéne inkább ügyelni, és ezeket az egyoldalú, változatlan, koplalós diétákat hagyni a fenébe...
2011. aug. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

lefogyhatsz

az már más kérdés hogy mennyire egészséges és meddig tudod tartani mert ha lefogysz és utána minden megy ugyanúgy vissza is hízod hisz nem tudsz egy egész életen át dinnyét enni csak

2011. aug. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem tudom, hülyeséget kérdeztem-e, mert még sosem fogyókúráztam, nem nagyon értek a dologhoz, viszont most felszedtem 9 kilót, ezért fordultam ide.:)
2011. aug. 20. 15:17
 4/5 anonim ***** válasza:

A banán és a dinnye maga a csoda! :D

Nem csak hogy tele vannak szénhidráttal (cukor), de a glikémiás indexük is 70-100 között van! Ezért nem csak gyorsan szívódik fel belőlük a cukor és könnyen tárolja a szervezet, de igen hamar éhes is leszel tőlük!

2011. aug. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Érdemes ezt a pár mondatot elolvasnod:

[link]

2011. aug. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!