Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan erősíthetném a pozitív...

Hogyan erősíthetném a pozitív oldalamat?

Figyelt kérdés
Már tudom, hogy pozitívan szeretnék gondolkozni. Eddig folyton negatívan gondolkoztam, de most valamiért elgondolkoztam ezen, és úgy döntöttem, túl rövid az élet, hogy szomorkodjunk, ellenségeskedjünk. Nem szent akarok lenni, csak pozitív. De nagyon nehéz elhagyni a negatív gondolatokat, mert mindig beférkőznek a gondolataim közé. Hogy lehetne erősíteni a pozitivitást?
2011. júl. 28. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Olvass könyveket, hallgass hanganyagokat a témában!


Írj privit, és küldök szívesen. Teljesen meg fog változni az életed.

2011. júl. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tudatosan kell figyelni a gondolatokat egy ideig,és amikor észleled,hogy negatív módon gondolkodtál,azonnal pozitívra cserélni.Egy idő után már a pozitív fog alapból eszedbe jutni.És olykor mondogathatnál magadnak pozitív megerősítéseket is.Csak úgy nap közben is,de a legjobb a közvetlenül elalvás előtti,és az ébredés utáni pillanat.Ezt megőrzi a tudatalatti.
2011. júl. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 KKKB válasza:

Javaslom, hogy a napot ébredéskor még az ágyban egy kellemes mosollyal kezd...gondolj valami szépre,ha másképp nem megy :)

hidd el hogy jobban fogod magad érezni már ez által is:)

ezután köszönd meg, hogy új napot éltél meg... köszönd meg a napot az életet...

a köszönöm pozitív szó...

De erről bővebben olvashatsz A Titok című könyvben...

pozitívan fogsz utána gondolkozni:)

szép napot:)

2011. júl. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!