Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Auralátás megtartása?

Auralátás megtartása?

Figyelt kérdés
Állítólag csecsemők úgy jönnek világra, hogy látják mások auráját. Hogy lehet egy gyermeket úgy nevelni, hogy ne vesszen el a képessége?
2011. júl. 28. 20:57
 1/8 anonim válasza:
0%
ha jön a válasz a Roxfortból szerencsétek van. ha nem akkor c'est la vie.
2011. júl. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
akarom mondani levél
2011. júl. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nem hiszem hogy erre sok a lehetőség. a gyerek rengeteget tanul rövid idő alatt és megtanulja a fizikai korlátokat a puszta biztonsága érdekében


de vannak módszerek, amivel újra meg lehet elvileg tanulni. én még nem próbáltam. ilyet úgyhogy.. ki tudja?

2011. júl. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A csecsemők "állítólag" látják az aurát. De nem létezik olyan csecsemő,aki ezt el is tudná mondani! Csak akik hisznek benne,azok állítanak ilyesmiket. Még a 3-4 éves gyereknek is nagyon élénk a fantáziája,és "lát" olyasmit is,ami csak a képzeletében él.
2011. júl. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
Egyszerűen meditáltasd a gyereket minden nap úgy 10 percet majd ha képes lesz rá, ahogy nő majd egyre többet, így nem csak az auralátása marad meg, de más hasznos képességek is kifejlődnek. De ezt felnőttkorban sem túl késő elkezdeni.:)
2011. júl. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Egyébként mondhatjátok hogy aura nem létezik mégis aki látja ugyan azt a színt látják az emberek körül. Sőt gépekkel is kimutatható. Bár nekem nincs jogom megmondani, hogy ti mit higgyetek el és mit nem. :)

2011. júl. 29. 02:11
 7/8 Killgun ***** válasza:
Ne úgy neveld,hogy nézi a bácsit,és tegyük fel tud bezsélni,és megkérdezni,hogy mi az a bácsi körül?Semmi....Na ilyenkr neveled a gyerekbe,hogy ő egy kis senki,nincsen semmi eltérő benne a többi emberből...Persze tudja,hogy más a külső,belső,de a legtöbb emberbe belenevelik,a boszorkányos mesék után,hogy ilyen nincs kicsim...Van...Szerintem egyértelmű...amit a gyerek lát,az pontosabb,mint mait a szülő,el kell fogadni,és kész...Mond neki hogy ügyi vagy,hogy látod :')
2011. júl. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az okosabb,ha azt neveled a gyerekbe,hogy látja az aurát vagy a szellemeket?
2011. júl. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!