Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kategória gond lehet! Kérdés:L...

Kategória gond lehet! Kérdés:Lehet hogy éjszaka a múltban "jártam"?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam hogy párommal hazamentünk a faluba ahonnan származom.A "gond" az volt hogy a falu még szinte ki sem volt teljesen épülve,mint most.A szüleimhez mentem akik már jó régóta nem is élnek.Ki voltam borulva,mert összevesztem párommal,és sirva rohantam szüleim házához.Bementem a lakásba,de ök éppen aludtak.Bebújtam közéjük,anyám átölelt,és felébredtem.Most ezt a furcsa "álmot" vagy mit mire véljem?
2011. júl. 29. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Semmi, az ember álmodik, nem kell mindent nagy dobra verni.

A szüleid meg nyilván hiányoznak, ezért álmodsz velük. Józan paraszti ész...

2011. júl. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

Hosszabban tudnék írni erről. Könyveket ilyen témában nem olvastam, megérzéseim vannak és élményeim. Fiatal is vagyok, te döntesz, hogy elfogadod-e amit mondok...


Hiányoznak a szüleid, a régi életed, a falu, a házak... Vágysz erre, gondolom most nagyobb városba költöztél a pároddal. Szeretnéd visszaszerezni a régi életed, azt az érzést, de nem teheted, mert már nem létezik. Erre vágytál, tehát ha a valóságban nem, de így, álmodban megtörtént. Egyfajta megnyugvás.


Ha nem baj, én is leírom az én élményemet ezzel kapcsolatban...


Mamám másfél éve beteg volt, rákos, kórházban feküdt. Nagyon vágytam már régóta, hogy azt a bizonyos életérzést mégegyszer átéljem. Régebben, pár éve sokat voltam náluk, szegény család volt, de mégis mindent megadtak, amit tudtak. Reggelente ment mamám boltba, ez amolyan berögződés volt... Hangulata volt az egésznek.

De ez már nem történhetett mégegyszer, mamám kórházban feküdt, az ottlévőek elköltöztek. Mamám nem nagyon beszélt már...

Egyszer azt álmodtam, hogy reggel elmegyek hozzájuk, nagyapám fekszik, mamám boltban van. Vártam, hazaért, jót beszélgettünk mindenről, de ugyanúgy nézett ki, mint akkor, amikor ezt álmodtam. Kopaszon, fáradtan, gyengén. De játszottunk, jókedve volt. Estefelé mentem csak haza, elköszöntünk, rám mosolygott, elmondta, hogy nem nagyon fogunk találkozni, majd hazamentem. És ekkor fel is ébredtem.


Ez történt az év elején, most ment el júniusba. Az álom óta nem is nagyon beszéltem vele, beszédképtelen volt.

2011. júl. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

16:51,

köszi hogy irtál.A te sztorid is érdekes.

2011. júl. 29. 17:03
 4/6 anonim ***** válasza:
24%
Lehet hogy egy előző életedet láttad.
2011. júl. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tudatalatti. Régi emlékek kivetülései. Ha nappal a tudatos éned nem is tudja, mert kontrollálja, de a tudat alattidnak hiányzik mindaz amit meg álmodtál. És igen ez a múlt, emlékek...
2011. júl. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És az sem véletlen, hogy aludtak, hiszen valahol tudatodban ott van hogy meg haltak ezért beszélni nem tudsz velük, de a közelségük, a jelenlétük hiányzik neked...
2011. júl. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!