Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szoktatok újságot olvasni a...

Szoktatok újságot olvasni a wc n? A kérdés azért itt van mert szokás kategória ez meg egy szokás. A többi lent?

Figyelt kérdés
Ezt amúgy hogy kell elképzelni? Korábban beülsz és a dolog előtt, vagy kitermeled az anyagot és az fölött ülve olvasol?
2011. júl. 26. 23:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam igen :) Amikor érzem, hogy kell, fogom az aktuális magazint (Magyar Honvéd, Zsaru, Devastator), és miközben tolom kifelé a jó bazinagy fonottkalácsot, elolvasok pár cikket :)
2011. júl. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Én beülök, de csak akkor termelem ki, ha már elolvastam ami érdekelt.

Mert hát ugye a szar büdös.

2011. júl. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
32%

pfejj. olvasni a kanapén is tudok, egyébként sem szeretek xarszagban ücsörögni, és mivel jól működnek a dolgaim, ezért átlag 3 perc alatt kész is vagyok mindennel törléssel együtt.


nem bírom megérteni, hogy egyesek miért szeretnek a saját xarszagukban aszalódni...

2011. júl. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

23:16

Mert van akinek nem 3 perc az egész. :)

2011. júl. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
negyed óra simán...ami itthon van reklám újság,tv,magazin akármi...
2011. júl. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szarok olyan büdöset, hogy ne bírjak ki 10 percet benne..


Amúgy én könyvet szoktam olvasni, sajna mostanában csak ott van rá időm, úgyhogy be is van készítve a wc-be az aktuális olvasmány. :D

2011. júl. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még 3 perc sem kell, amíg kinyitnám az újságot, már végeznék is, úgyhogy én nem szoktam.

Ráülök a WC-re nyomok egyet és már kint is van.

2011. júl. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Én keresztrelytvényt fejtek olyankor. :)
2011. júl. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
én is viszek magammal könyvet vagy újságot, sztem nincs ebben semmi extra
2011. júl. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

csajos magazinokat, mozis magazinokat, buddhista tanmeséket, álmoskönyvet, de legeslegjobban pszichológiai témájú könyveket szeretek olvasni a vécén

ha épp nem könyvet vagy magazint, akkor a naptárat nézem ami a wc mellett van és minden naphoz van 1 bölcs mondás, amin lehet elmélkedni sz@rás közbe

de pl a tusfürdők és samponok flakonján a szöveget is szeretem olvasni

2011. júl. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!