Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan lehet könnyen szellemet...

Hogyan lehet könnyen szellemet idézni?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet könnyen szellemet idézni? Olyan módszereket írjatok amihez nem kell sok eszköz
2011. júl. 29. 15:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
papír és pohár is elegendő egy szellemidézéshez, de nem mindegy hogy ki a kérdező,mert nem mindenkinek válaszolnak
2011. júl. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Ilyenekkel nem szabad viccelődni!
2011. júl. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Ne idézz szellemet.
2011. júl. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Ne idézz szellemet. Örökké átkozott leszel, nem viccelek. Sokan megbánták. Volt már szellemidézésből nagyobb baj is... Egy kisebb csoport, 4-5 fő meghalt ilyen miatt.
2011. júl. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

ne idézz szellemet. én idéztem, és nem tudom, mi vagy ki volt az akit sikerült, de...

azóta néha, ha éjjel egyedül megyek haza, feltűnik néha egy sötét árnyékszeerű v.mi, és mindig kiver a víz.

sose tudhatod, mit szabadítasz magadra, és ha már egyszer odahívtad, lehet, hogy örökre veled marad.

én pl. elképesztően szerencsés lettem azóta, de állandó depresszió és szorongás van bennem ...lehet, hogy nem ettől, de vlsz-nek tartom.

2011. júl. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Kit érdekel.Meg akarom tapasztalni az élményt.Démont vagy szellemet hogyan kell idézni otthon ?
2011. júl. 29. 16:33
 7/27 anonim ***** válasza:
Szeánsszal.
2011. júl. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Ha éjfél körül egy tükör előtt gyertyát gyújtok és a tükörbe nézek ha kimondom 3x hogy démon,démon,démon akkor tényleg megjelenik valami ?
2011. júl. 29. 16:37
 9/27 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló

Milyen szeánsszal ?

2011. júl. 29. 16:37
 10/27 anonim ***** válasza:
Én szkeptikus vagyok, nem hiszek a szellemekben, csak vannak olyan ismerőseim, akik így szokták. Én nem értek ehhez, kérdezz valaki hozzáértőt.
2011. júl. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!