Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan lehet könnyen szellemet...

Hogyan lehet könnyen szellemet idézni?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet könnyen szellemet idézni? Olyan módszereket írjatok amihez nem kell sok eszköz
2011. júl. 29. 15:46
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség. Melyik filmben láttad? -.-

Mégegyszer mondom, ne idézz szellemet, a lelkeddel, az életeddel, a családod, rokonaid, barátaid életével játszol. Csatlakoz egy szektához, légy velük együttműködő, ott megtapasztalhatod a dolgokat. Ehhez befolyásosnak kell lenned. Mégyegyszer mondom, ne idézz szellemet. Ez nem tapasztalás, ez hülyeség. Lehet, hogy ez lesz az utolsó valós tapasztalatod.

2011. júl. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Kit érdekel hogy veszélyes ? Mert engem nem

Na most már a kérdésemre válaszoljatok mert azért kérdés hogy megválaszolják

2011. júl. 29. 16:56
 13/27 anonim ***** válasza:
Írj privit meg kort. Beszélgessünk erről. 16:27-es és 16:55-ös voltam. Olvastam néhány dolgot erről, tapasztaltam is dolgokat, ám fiatal vagyok, de beszédképes.
2011. júl. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Úgy is le akarsz beszélni.Mert hogy veszélyes meg ilyenek.Ezekre meg nem vagyok kíváncsi mert egyszerűen nem érdekel a következmény.

Válaszolnátok végre a kérdésemre ?

2011. júl. 29. 17:01
 15/27 A kérdező kommentje:
Miért nem kapok 1 értelmes választ sem ?
2011. júl. 29. 17:09
 16/27 anonim ***** válasza:
Hidd el, nem foglak lebeszélni róla, csak elmondom a tényeket, és csak beszélgetünk a témáról. Nem lesz belőle bajod, ott elmondom a dolgokat.
2011. júl. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Elmondod hogy hányan haltak meg meg ilyenek.De engem nem érdekel hányan haltak meg vagy őrültek meg.Leszarom más baját.

A kérdésemre várom a válaszokat

2011. júl. 29. 17:14
 18/27 A kérdező kommentje:
16 múltam.És nagyon de nagyon nem érdekel a következménye.Na várom a VÁLASZOKAT.
2011. júl. 29. 17:26
 19/27 anonim ***** válasza:
Na, pont én fogok mégiscsak segíteni, mert látom senki nem képes rá. Szóval az ismerőseim anno ezt úgy hozták össze, hogy besötétítették az egész szobát, gyertyákat gyújtottak, leültek a földre egymással szemben, és valami tábla volt előttük. Pontosan nem tudom mi volt az, gondolom papírok, amire írkodtak, fogalmam sincs. Ezt is mind onnan tudom, hogy véletlen rájuk nyitottam. De mint mondtam, szkeptikus vagyok, nem hiszek nem létező dolgokban, ennyit tudok az egészről. És ne kezdjen el senki kioktatni, hogy ezt nem így kell meg hasonlók, én legalább segítettem valamit.
2011. júl. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

én adtam neked egy értelmes választ, kell papír és pohár, semmi más, én így csináltam. Azért azt el ne hidd hogy meg fogsz halni ha kapcsolatba lépsz egy szellemmel.

Nem fekete mágia ez. Fölösleges csatlakozni bármiféle szektához is, mert ott átmossák az agyad.



Egy nagy papír lapra olyan tojás alakba írjátok fel az ABC összes betűjét és 0-9. a számokat a poharat pedig tegyétek középre, az ujjatokat tegyétek a pohár fölé de ne érjetek hozzá és előhívjátok, ha ott van akkor a pohár elkezd egyhelyben körbe körbe pörögni, na és innentől kérdezhettek tőle bármit, Amikor válaszol akkor oda megy a pohár a betűkhöz és ezt olvassátok össze. Ha meguntátok akkor küldjétek vissza, ne maradjon nálatok. Ha szemétkedni akar akkor nem fog elmenni egy darabig de addig ti se hagyjátok abba.



Ha nincs ó nagy papír lapotok akkor kis fecnikre írjátok rá a betűket és úgy rakjátok körbe. Ez is bőven megteszi.

2011. júl. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!