Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi az az asztrál világ és mi...

Mi az az asztrál világ és mi a jelentése az asztrál szónak?

Figyelt kérdés
2011. júl. 30. 08:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Az asztrált az elméd teszi valósággá, de mindannyiunk elméje képes találkozni ott egymással, tehát az asztrál egy állandóan létező sík ami az egyén számára csak akkor létezik ha éppen benne van.
2011. júl. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hú, hát erről lehet beszélni sokat. De hogy összefoglaljam válaszom. A létezés több szintből áll. Az, ahol mi most vagyunk, amit érzünk, az a legalsó sík, a fizikai sík. Itt történik minden, amit az érzékszerveiddel érzékelsz. Aztán most én se tudom pontosan, hogy jönnek sorba a szintek. De az asztrális szint, az érzelmeidnek felel meg. Létezik egy asztrál világ. PL. bizonyos lények, különböző szintekben élnek. Vannak olyan lények, melyeknek nincs fizikai testük, hanem csak éteri, vagy asztál. Most hirtelen én se tudok mindent, de ajánlom: Richard Webster: Asztrálutazás

Jaen Micheal Green: Mágikus lények kalauza, vagy olyan könyveket, melyekben az emberi testeket magyarázza. Erre most röviden nem olyan egyszerű válaszolni, olvasgass sok könyvet el, s kutass a neten. :)

2011. júl. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Tedzsasri ***** válasza:

Az asztral az elmevel kapcsolatos.

Az ember all: 1-durva fizikai testbol

2-konnyu fizikai testbol, ami az asztral test

3-lelek=ami a valodi enje

az asztral testunk all: 1- elme

2-inteligencia

3-hamis ego( amikor ezzel az anyagi testtel azonositod magad,pl: en egy magyar no vagyok.)

Miutan elhagyjuk ezt az anyagi testet csak 40 napig vagyunk az asztral testunkben utana kapunk egy masik testet.

2012. febr. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Tedzsasri ***** válasza:

Asztral testben csak a szellemek vannak,akik buntetesbol nem kapnak uj testet,mert vagy ongyilkosok lettek vagy elmejuk tebolyodott volt,az alkohol vagy a drog miatt.

Masok kapnak uj testet,testuk osszetetele fugg attol h melyik bolygon fog ujjaszuletni.Mert minden bolygon mas az atmoszfera es annak megfelelo testet kap minden lelek.

2012. febr. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Siku777 válasza:
100%
hát nekem gta ból imserős a szó the truth mondta hogy egyszer volt egy asztrál kecskéje és az hozta be az országba o.O
2013. máj. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!