Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hol lehet venni viszonylag...

Hol lehet venni viszonylag olcsón ingát?

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 22:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Órásnál.
2011. aug. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Fizika órán anno láthattál olyat. Elég egy zsineg végére kötnöd egy olyan súlyt ami kifeszíti. Jóformán ingyenes.
2011. aug. 2. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A legegyszerűbb, ha a gyűrűdet, vagy bármilyen szimmetrikus medált rákötözöl egy cérnaszálra. Nem kell, hogy az inga drága anyagból legyen, vagy "dizájnosan" nézzen ki. Ha működik a kezedben, akkor bármilyen inga működni fog; ha nem működik, akkor a legmodernebb ingát se fogod tudni válaszra bírni.

Amíg gyakorlod, szerintem nem is érdemes különleges ingát venni: Aztán, ha bejön, majd úgyis érezni fogod, hogy milyen anyagból, milyen formájú inga való neked.


Szép napot!

ParlanDo

2011. aug. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Csinálhatsz is magadnak ingát.

Egy cérnára rákötsz mondjuk egy ásványmedált, azt, ami megtetszett, és így használhatod.

Menj be az ásványboltba, és válaszd azt a medált, ami ösztönösen megtetszik.

Így olcsóbb is, és Te készítetted, tehát a kötődésed is nagyobb az ingádhoz.

És pár száz forintból megvan.

2011. aug. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A cérnaszál nem valami tartós. Én nemes egyszerűséggel pillanatragasztóval egy nyaklánchoz szánt fekete zsineghez ragasztottam egy darab obszidiánt anno, (de bármi mást is ragaszthattam volna a végére, egy közönséges követ is) és már kész is volt az ingám.
2011. aug. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az inga "működéséről" van valami normálisnak számító leírás vagy cikk, amit fizikai ismeretekkel rendelkezők írtak?


Értem ezalatt, hogy mitől kezd el ingani, milyen erők hantnak rá (és itt nehogy földenergiáról legyen már szó) és mit számít az anyaga.


Egyszer láttam valakit ingázni de csak a vak nem látta, ahogy mozog a keze.


Ez olyan értelmi szintű mint a távgyógyászat és az energiasebészet, vagy van BÁRMI mérhető vagy fizikai alapja?

2011. aug. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Loller ***** válasza:
Kristály ingát lehet vásárolni 2500 FT ért, ha azt jobban kedveled. De szerintem egy egyszerű kőből is lehet készíteni, csak a tied legyen és ne másé!
2011. aug. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%
Szerzel egy férfit és a lába közt találsz egyet;)az viszonylag olcsó nem?:D
2011. aug. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!