Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Paranormal Entity - Szépen...

Paranormal Entity - Szépen kérek mindenkit az írjon, aki már látta, a többi lent (? )

Figyelt kérdés

Annyi kérdésem lenne így látván a filmet, hogy:

- Igazi szereplők, mer ahogy látom még [élnek !?]

- Megtörtént eset, mert szerintem igen, de nem vagyok biztos így benne, hogy a szereplők élnek, viszont a felvétel mer original, a szöveg alapján:

Thomas Finleyt 23 évesen tartóztatták le 19 éves húga, Samantha és Edgar Lauren (52 éves professzor) meggyilkolásáért. A jelentések szerint Thomas Finley a kora reggeli órákban riasztotta a rendőrséget. A helyszínre érkező rendőrök már halott húgával a karjaiban találtak rá. Thomas gyanúsítottként került a rendőrségre, vallomásában egy ismeretlen eredetű, démoni jelenséget jelölt meg elkövetőként. Néhány nappal később öngyilkos lett. A család közeli rokonai egy kazettát találtak a helyszínen. Úgy döntöttek, hogy mindenki számára elérhetővé teszik a felvételt, hogy szemtanúi lehessünk a Finley-ház borzalmas történéseinek… A megfoghatatlan, paranormális jelenségekkel teli felvételek a bizonyítékai annak, hogy Samantha halálát nem emberi lény okozta…


2011. aug. 2. 23:26
 1/9 anonim ***** válasza:
az ilyeneknél szokás azt mondani ,hogy igaz történet ,de nem az kitaláció az egész,nem tudod lenyomozni ,hogy igaz-e szóval erre építenek, a paranormal activity is kitaláció csak sokan mondják ,hogy igaz történet alapjánk észült ,de nem,erre mondják hiszem ha látom
2011. aug. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kitaláció a film, ez csak régen történt meg,és feldolgozás. Amúgy be is vallották, hogy ez nem valódi.A szereplők egyértelműen igaziak.
2011. aug. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
akkor a szereplők se azok, de mégis adták az arcukat, és így furcsa h alányomtak egy igaztörténetet... utánna lehet járni ennek ?
2011. aug. 2. 23:42
 4/9 A kérdező kommentje:
jha értem, köszi! :D
2011. aug. 2. 23:43
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az "Ideglelés" óta divat ilyen áldokumentumfilmeket gyártani. De ha jobban utánajársz, keresgélsz egy kicsit, kiderül, hogy kamu az egész. Egyetlen régebbi filmről tudom úgy, hogy bár nem dokumentumfilm, de igaz történet alapján készült, igaz kicsit kiszínezve, legalábbis a szereplők valós szereplőkről lettek mintázva, tényleg volt egy ilyen család, akik állították, hogy megtörtént velük az az eset, ez pedig az Átkozottak otthona. Van még egy, aminek valós alapja van, az: Ördögűzés Emily Rose üdvéért. Talán ezek "horror" kategóriában, amiknek a való életben is lehet nyomát találni.

De ezek a Paranormal Entity, Paranormal activity és The fourth kind féle kreálmányoknak nincs sok közük a valósághoz.

2011. aug. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom igaz - e vagy sem... mindenesetre első randin a párommal ezt néztük meg... részegen, de én kiröhögtem a filmet, szerintem kamu :)


Ha majd velem történik, elhiszem :D

2011. aug. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt nézzétek meG

Grave Encounters 2011

vaagy...MÉGJOBB!

Paranormal Activity Tokyo Night

Nem mertem elaludni utána:/

2011. aug. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Araziel az úgy köszi.:D XD - és oké majd ránézek arra is, thx! :D
2011. aug. 31. 12:03
 9/9 johan dániel válasza:
Nem tartoztaták le a démon ölte meg a végén mindenkit a korházban az anyuka öngyilkos lett IGAZ TÖRTÉNET és DÉMONOK LÉTEZNEK ez a démon német volt a filben még a nevét és ki írta de az nem a neve volt ha nem egy német szó már nem emlékszek BOCS de igaz történet nem ugy mint a Activity és szoval már nem élnek a szereplök bizonyára igen Démon : kereszt ke döntése isten káromkodás mág értelemben és hullaszag,lépkedés, sarokban meg jelenés ilyesmi ezt szokta csinálni PL ha ezt tapasztalnám a lakásomon el huznék mivel a DÉMON RÁD TAPPAD NEM ENGED EL CSAK EGY PAP TÁVOLITHATJA EL DE LEHET HOGY MÉG Ö SEM enyi szia.
2015. ápr. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!