Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan lehet rózsafüzérrel...

Hogyan lehet rózsafüzérrel átkot szórni valakire? Igaz, hogy az átok visszafordul? (Csak normális válaszokat kérek. )

Figyelt kérdés
2011. jún. 18. 18:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
csapkodd meg a hátad a tüskés rózsával. A véreddel pecsételd meg az átkot. akkor nem fordul meg.
2011. jún. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
78%
Azért ez egy elég nagy paradoxon amit leírtál már ne is haragudj. Keresztény vallásban egy imádkozást segítő eszközzel átkot szórni? Gondold már végig....
2011. jún. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
55%
Az átok tőled indul, megtesz egy kört,a hasonló negatív energiákat összegyűjti és így felerősödve nálad landol.Nyögöd, míg élsz.Sőt, tovább!
2011. jún. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
kimondta hogy ő keresztény? én se vagyok az.
2011. jún. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem tudod, hogy a bosszú a gyász legkényelmesebb forrása?
2011. jún. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
formája
2011. jún. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
47%

> Csak normális válaszokat kérek.

Hülye kérdésre hülye válaszokat fogsz kapni.

2011. jún. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
34%

Ha csak elméletben érdekel a dolog: itt szerintem feleslegeen érdeklődsz.


Ha a gyakorlatban is: nagyon gyorsan felejtd ezt el!

2011. jún. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
53%

Igen. Az átok visszafordul. Minden gonosz gondolat visszatér oda, ahonnan elindult. Vagyis : Vissza a feladónak. Ugyanígy a jó godnolatok is. Úgy értem, ha jó szándékkal godnolsz valakire, szeretettel, vagy részvéttel, vagy valamilyen jókívánsággal.

Minderről olvashatsz a Mirdad Könyve című könyvben. (Az írója Mikhail Naimoy, de nem biztos, hogy jól írtam a nevét) Nagyon bölcs könyv, megváltoztatja az egész életfelfogásunkat, megtanít boldognak lenni.

2011. jún. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Ludens ***** válasza:
88%

magdianyu :

Milyen energira gondol? negatív energia? azt meg hogyan mérik? Mi az ami egy energiát arra kényszerít hogy visszatérjen a kiinduló puntjába?


Csak azért érdekelne mert, ha csak azzal hogy elindítom és elvégeztetetk vele egy munkát és utánna visszajön sokkal erősebben ráadásúl egész életemen keresztül hatással van rám akkor nem kell mást tennem csak meghatározni az energia mibenlétét és máris kifogyhatatlan energiaforráshoz jutok egy két tucak átok segítségével.Amivel télen akár még fűthetnénk is . Mivel ha energia akkor hatnak rá a fizika törvényei. Ha pedig nem hatnak akkor meg miért nevezik energiának ?

2011. jún. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!