Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tényleg 2012 világvége?

Tényleg 2012 világvége?

Figyelt kérdés
Mert azt hallottam hgy év múlva az egész bolygó megsemmisűl.
2011. aug. 3. 19:27
1 2
 1/15 NoodIy válasza:

Tényleg! Add el a házad, vonulj kolostorba és imádkozz.


Baromi hülye kérdés

2011. aug. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

bizony, megsemmisül, de van ennek egy nagyon jó oldala is:

nem lesz több ilyen hülye kérdés!

2011. aug. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nem hinném! Az UFO b...zi ateisták, meg mindenféle szekták terjesztik ezt.

Persze a maják napciklusokban számoltak vannak tudományos kutatások is a napciklusok változásairól és azok hatásairól, vannak mindenféle elméletek, hogy mit okozhat ez a Földön, de azt semmiképp nem tudom elhinni, hogy egy-két nap alatt megsemmisülne a bolygó.

2011. aug. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Az az igazság, hogy tényleg meg fog semmisülni.


De, ez nem jelenti azt, hogy Te (és családod, barátaid) nem menekülhetnek meg.


Épp egy űrhajót építek a hátsó kertben, és már egészen jól áll. Csak, sajna még egy-két alkatrész, és az üzemanyag hiányzik.


Persze a hely erősen korlátozott (ki akarna egy agyonzsúfolt űrhajón lenni amíg elérjük a legközelebbi bolygót???). De, ha le akarod foglalni a saját privát helyedet (és barátaid, családod helyét!) Akkor írj egy emailt, és megadom a bankszámlaszámomat. Potom 500.000Ft-ért (fejenként) biztos helyed lesz a túlélés felé vezető úton!


Tudom, ronda dolog pénzt szedni a túlélésért, de sajna máshogy nem megoldható, mert az én anyagi forrásaim is erősen a végüket járják.


Szóval, hajrá! Előre együtt az Alpha Centuri felé!

2011. aug. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
sajnálom h csak most hallottál róla...én már nagyon felkészültem rá...az összes barátomtól elbúcsúztam, a cuccaiat eladtam, és a pénzből jövőhéten elmegyek floridába és élvezem az utolsó évemet;)
2011. aug. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Riffic válasza:
igen!!! Szoval mielot meghalsz hajcsd vegre amit eddig szerettel volna aztan ma mindegy hogy kifingunk!!
2011. aug. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Sir Butcher


Wow, nem semmi! :O


Én inkább a bunkerre szavazok, gazdaságosabb és szerintem biztonságosabb, amennyiben elég mély. Faterral meg nagyfaterral azóta ássuk a hátsó kertben, mióta meghallottuk, hogy 2012-ben világ vége lesz :(. Addig anyámék próbálnak minél több konverzet és tartós élelmet vásárolni. A sarki közértben már törzsvásárlók vagyunk.

2011. aug. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mer' aztán marha sokat ér az atombiztos bunkered, hogyha a bolygó semmisül meg :) Csak vigyázz, hogy ki tudd nyerni a vizbül a zoxigént!
2011. aug. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Arra külön rendszert építettünk ki, szóval azzal nem lesz baj. A bolygó csak nem esik darabokra :O
2011. aug. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Pedig dehogynem! Az egyetlen biztos módszer az, ha nekem adsz egy csomó pénzt! Máshogy nem éled túl az akciót, én mondom. :)
2011. aug. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!