Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lesz 2012-vel...

Szerintetek mi lesz 2012-vel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Hallottam én mindent, hogy lesz világvége, akkor yellowstone vulkánjai kitörnek akkor, a 12. bolygó a Niribu ér ide és a hatalmas gravitációs vonzása miatt özönvizek lesznek a földön, valamint hallottam erről a bizonyos rezgésszám elérésekről amikor átlépünk az 5D-be...


Na már most normális emberek válaszát várom, semmilyen jövőbelátónak vagy ilyesmiknek.


2011. aug. 4. 00:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fog semmi történni, csak a sok idióta pofára esik majd, és azt mondják, hogy az UFO-k csak elhalasztották a támadást a következő világvége jóslat idejére, mert mindenki tudott már róla és oda lett volna a meglepetés ereje...
2011. aug. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Nem lessz semmi komoj dolog.


A mayák úgy képzelték el hogy a világ szakaszokból áll, minden szakasz végén katasztrófa sújtja a földet és új embereket teremtenek. De ők azt is hitték hoogy sár embereket csináltak az istenek szóval nem túl hihető a dolog.


Ha a bolygós dolog igaz lenne, már rég tudnánk róla. A vulkánok kitörhetnek, de bármikor mskor is. Az 5D-s dolog meg nekem nagyn szkájfáj

2011. aug. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
drágul a benzin a kenyér meg minden.. amugy én nem hiszek ezekbe.. még világvége-.- találjátok már ki...
2011. aug. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nem lesz itt semmiféle világvége, el ne hidd ezeket a hülyeségeket! 00:37-nek üzenem, hogy a komoj az LY!!!!!!
2011. aug. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Becsődől pár ország, és világháborű lesz, aminek világvége lesz a vége. Vagy legalábbis megtizedelődik a Föld lakossága.
2011. aug. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
2011. aug. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
ne linkeld már a hülyeséget, tudom, hányszor kérdezték meg azért is írtam külön h ép eszű emberek véleményére vagyok kíváncsi.
2011. aug. 4. 01:15
 8/20 A kérdező kommentje:
csak kérdeztem, hogy az emberek félnek-e v komolyan gondolják-e stb... elnézést már ha kíváncsi vok.
2011. aug. 4. 01:21
 9/20 anonim ***** válasza:
Hát a kártyanaptár is véget ér december 31.-én. Dettó a majáknál. A naptáruk hosszabb, de ha megmaradtak volna 2012-ig, tuti készítettek volna újat. Lehet azért nyomatja ennyire a média, mert így az emberek talán komolyan átgondolják, hogy ne tékozolják el az életüket. És sokakban felmerül a közeli végtől a gondolat, hogy vigyázni kéne a Földre. Szóval ez az egész ösztönzés lenne csupán. Ha valóban baj lenne szerintem nem jelentenék be, vagy letagadnák a pánik elkerülése végett.
2011. aug. 4. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Sok embernek világvége lesz, mert már így sem tudnak megélni:((
2011. aug. 4. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!