Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lesz 2012-vel...

Szerintetek mi lesz 2012-vel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Hallottam én mindent, hogy lesz világvége, akkor yellowstone vulkánjai kitörnek akkor, a 12. bolygó a Niribu ér ide és a hatalmas gravitációs vonzása miatt özönvizek lesznek a földön, valamint hallottam erről a bizonyos rezgésszám elérésekről amikor átlépünk az 5D-be...


Na már most normális emberek válaszát várom, semmilyen jövőbelátónak vagy ilyesmiknek.


2011. aug. 4. 00:29
1 2
 11/20 anonim válasza:

gondolkozz ember, hányszor volt már az ,h ekkor meg ekkor világvége lesz?

szerintem ez az egész hülyeség arra jó ,h sok embert kihasználnak aki hisz bennük..

2011. aug. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
nem lesz semmi csak az idióták találták ki. ezt mondták 2000 is h 2000 be lesz a világ vége
2011. aug. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:

na igen mert a számítógépek nem fognak tudniátváltani bla bla bla... amiért hozzá egy kisit is az nem szopta be és nem foglalkozott ezzel.

ahol égetően fontos a dátum követése ott meg egy áthidalással megoldották problémát. a világ vége mindig viszonyítás kérdése mit nevezünk világnak..

az óriás tömeg által vagyon károsultakat a vízözönök és egyéb katasztrófákat tömeg halálokat, vagy a magyar nép kormánya általi szándékos lassú kifosztását, kizsákmányolást amibe egyre többen szenvednek és nyomorba kerülnek míg a kormány tagok csak híznak a pénzben. Szerintem a rendszer váltás magyaroknak jelentette a világvégét...

2011. aug. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Amint kétezer évvel ezelőtt, úgy most is mondja: nem tudhatjuk sem a napot, sem az órát. Igaz, elmondta azt is, éspedig korholóan, hogy sajnos mivel az idők jeleit nem figyelték, így nehezebben, sőt sehogy sem ismerték fel Őt.

Az idők jelei ma azok, melyeket már nem lehet észre nem venni. Az ózonlyuktól kezdve a víz- levegő- élelemszennyeződés, az idegzetet messze megterhelő romboló élmények gazdasági, politikai, közbiztonsági területeken. Igen, ezek katasztrófa-jelző tények. - De ne mondjunk időpontot. Az időpont tudása nem segítené elő senkinél a szeretet növekedését, csupán önző célokra fordítanák az emberek.

Az csapda, hogy gondolkodás-átalakítást eredményezne. Gondoljunk csak arra: Mindenki azonnal így okoskodna: "Ha '2012-ig vége a világnak, akkor nem érdemes pl. iskolába járni, vagy dolgozni, stb." - Ezt eredményezi: egyéni, önző kalkulációt, ha valakinek nincs szándéka szerinti átalakított gondolkodása.

Ha valaki szíve szerint gondolkodik, annak a pontos idő ismerete így indítja el gondolatait: 'Van még két évem? Komolyan kell vennem minden pillanatomat. Árasztani és növelni kell mindenki iránt szeretetemet. - Persze pontosan ezt kell csinálnom akkor is, ha csak egy órám van csupán vagy akár ötven évem. - De akkor meg teljesen felesleges tudnom az időt, mivel így is, úgy is a jelen megszentelése a feladatom.'

Lám, az időpont tudása semmi haszonnal nem jár, csak legfeljebb kárral, mert értelmetlenné akarja tenni a jelent. Pedig éppen CSAK ennek van értelme, értéke.

2011. aug. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Én hiszek benne. A világvégében nem, de abban, hogy fontos emberi tudatmódosulás fog történni, abban hiszek. Legfeljebb nem veszik észre az emberek, mert az lesz nekik a természetes állapot.
2011. aug. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
2012 remélem államvizsga mert kéne már a diploma
2011. aug. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Világ vége az lesz. De az ország anyagi helyzetétől.
2011. aug. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Indiana Jones 5:D mi más lenne?
2011. aug. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Óh de imádom a Restrepo-t! :D Olyankor úgy ott lettem volna a harcmezőn a tálibok ellen! :/ Hazatérve meg büszkék lennének rám...
2011. aug. 5. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Pl. még egy vagon ilyen jellegű kérdés.
2011. aug. 5. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!