Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hisztek a sorsban/végzetben?...

Hisztek a sorsban/végzetben? Ha igen miért igen és ha nem miért nem?

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 10:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Hittem, de történt velem egy olyan dolog, amit nem értem, hogy miért érdemeltem meg.

Azóta nem hiszek, sem a Sorsban, sem Istenben.

Mert nem hiszem, hogyha lenne Isten, akkor direkt szórakozásból tette volna ez velem.

2011. aug. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Én hiszek a sorsban.

Van önkritikám, mindig ki tudok találni valamit, hogy miért kaptam azt a rosszat, de látom amikor jót is kapok (akár a legapróbbat). És tudom, hogy minden gonoszt utolér a végzet, akár több 10 év múlva, de megkapja a magáét.

2011. aug. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is hiszek.Tegnap történt velem egy érdekes dolog.Gondolkoztam,hogy kéne vmi kuzdosportot végezni,mer sok a hulye ember.Nem telt el 10perc,odajön egy részeg pasas elkezd velem kötözködni,észrevette,hogy gyerek vagyok,kezet fogott velem,elnézést kért majd elment.Ebből jött az mivan ha most felnőtt vok.tuti nekemjön.
2011. aug. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
az ember saját maga írja a sorsát.. ha baj éri, az figyelmeztető jel..
2011. aug. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszek. Abban hiszek, hogy a sorsunk kovácsai csak mi lehetünk.
2011. aug. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én félig meddig hiszek a sorsban és a végzetben is.

Tény, hogy mi irányítjuk a sorsunkat, de vannak amikor rá is segít.

Kedves első én téged nagyon megértelek. Velem is történt olyan dolog, amikor azt mondtam, hogyha lenne isten akkor nem tenne ilyen dolgokat. De rájöttem, hogy valakinek kell lennie ott fent, hogy segíteni is tudjon. És az egyensúlyt úgy dudja fentartani, hogy egyszer ad egyszer meg elvesz. Sajnos ez a természet rendje. Ezt el kell fogadni.

A másikból amiért azt gondolom, hogy van végzet mert egy dolgot nem akartam sokáig hogy összejöjjön és kézzel lábbal elleneztem a dolgot, meg a körülmények sem voltak olyanok, hogy összejöhessen a dolog. Mégis rá 1évre összejött. Nem akrtam de mégis. Erre azt mondom már nem volt véletlen:)

2011. aug. 8. 13:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen,ezekszerint a sorsod az volt,hogy összejöjjön a dolog akaratod ellenére is!
2011. aug. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezzel kapcsolatban tettem fel kérdést,ha gondolod olvasd el,van a te kérdésedhez is köze.

(Sorsszerű csupán vagy esetleg másról van szó) ez a kérdésem! :)

2011. aug. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!