Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Létezik telekinézis?

Létezik telekinézis?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm egy zárt helyen egy kereket megmozgatott nagy koncentrációval és a kezében egy lángcsóvát csinált.A neten olvastam, hogy az ember agyának 7%-át használja, a többi a telekinézisre épül és ezt sok gyakorlással meglehet tanulni.koncentráció, hit, hogy sikerülni fog, és türelem, ez a 3dolog kell hozzá állítólag.És ez minden emberben megvan...értelmes véleményeket kérek
2011. aug. 9. 22:32
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
59%

Az agyunk 100%-át használjuk (ez bizonyított tény).


Telekinézis pedig nem létezik. Bárkinek helyben adok 1 millió forint kp-t ha nálam kontrollált körülmények között bemutatja a telekinézist és fel is vehetem videóra.

2011. aug. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Ne fecseréld ilyesmire az idődet, eddig a világon egyetlen egy ember sem volt, aki mások előtt is képes lett volna lebegtetni tárgyakat. Pedig élünk úgy pár milliárdan a Földön.
2011. aug. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 Vree ***** válasza:
100%

Lol, most már csak 7%? xD Nemrég még 10 volt...


Ezredszerre is:

[link]


(Mekkora sz*r ez a magyar Wikipédia, egyik istencsászár se hagyta jóvá vagy nézett rá a korrigálásaimra egy hónapja, pedig a GYIK-nek hála már törszszerkesztő lettem az oldalon - mindog van valami amit nem ártana ha mindenki elolvasna mielőtt kérdez.)


Én egyébként elhiszem hogy a haverod tüzet csinál a kezéből, megmutatja nekem is?

Végülis az hogy a telekinetisták 99%-a csaló nem jelenti hogy most ne jönne be a dolog. De komolyan, ha tényleg meg tudja csinálni mutassa be. Kapásból bemehet az RTL klubba például, saját dokumentumfilmet fog kapni.

2011. aug. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
70%

Az emberben (és lehet más élőlényekben, legalábbis állatokban) van egy belső energia, ami egyáltalán nem misztikus, az már más kérdés hogy ezt milyen szintre lehet fejleszteni


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__parapszichologia__19..

2011. aug. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
51%
A telekinézis létezése nem bizonyított, mert az ember ma is alig tud vmit az agyról, de egyesek szerint létezik. Persze mivel ez nem bizonyított ezért mindig lesznek olyanok akik kételkednek és olyanok akik egyetértenek vele. És az téll igaz h az ember az agyának csak kis százalékát használja, hogy a többi mi cél szolgál azt nem tudom. Én személy szerint hiszek benne pár általam ismert történet alapján. :)
2011. aug. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van.
2011. aug. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Én is hülyeségnek hittem, amíg nem láttam a két szememmel, és semmi csalás nem volt...
2011. aug. 9. 23:32
 8/34 anonim ***** válasza:
Mondtam, 1 millió forintot adok KP-ban ha előttem megcsinálja.
2011. aug. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Gyűjtsd a pénzed!
2011. aug. 10. 00:40
 10/34 anonim ***** válasza:
Beszállok én is 1 millió Ft-tal!
2011. aug. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!