Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogy tudnám elérni hogy ilyet...

Hogy tudnám elérni hogy ilyet álmodjak?

Figyelt kérdés
Na,haverom álmodott olyat,hogy az ufók megtámadtak minket és tök nagy háború volt meg csaták.Na,ugyanilyet akarok álmodni,esetleg elérhetném valahogy hogy én is háborúsat álmodjak?Normális válaszokra várok.
2011. aug. 10. 10:47
 1/5 anonim válasza:
Ha egész nap ezen fog járni az eszed akkor elképzelhető hogy ezt fogod álmodni (velem már történt ilyen egész nap valami mesén(animén) járt az eszem és olyat álmodtam amibe benne volt)
2011. aug. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg minden este a Függetlenség napját.
2011. aug. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyik este nézz három órán keresztül Auschwitz-ról szóló dokumentumfilmeket. Tuti szépeket fogsz álmodni!
2011. aug. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 RaksashaGirl ***** válasza:
elalvás előtt gondolj erre, pörgesd le magad előtt mint egy filmet.. Én is mindig ezt csinálom, és mióta ezt a módszert használom, még rémálmom sem volt, a "zuhanásokat" leszámítva. :D
2011. aug. 11. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
amikor lefeküdsz az ágyadba, elalvás előtt gondold át, mit akarsz álmodni. ezt utána kb 5-ször gondold át, addig mig, mindig ugyanazt gondolod át..
2011. aug. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!