Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogyan tudnám elérni, hogy...

Hogyan tudnám elérni, hogy minden éjszaka álmodjak?

Figyelt kérdés
Vagy nem tudom, hogy mindig álmodok-e, és csak nem emlékszem rá, de szeretném, ha minden megmaradna...Nem sok álmomra szoktam emlékezni, viszont mindegyik érdekes és egyszer volt olyan, hogy magamhoz beszéltem, segítettem megoldani magamnak a "problémát"..Hogy értsétek leírom mi volt az (hülyeség, de igaz): Szóval elhagytam a telómhoz az adatkábelt egy ideje, nem tudtam se a fényképeket a gépemre tenni se zenét se semmit..aztán az álomban "megmondtam magamnak", hogy apa irodájában van a kártyaolvasó, ami talán mini SD-t is olvas, amilyen a telómban van...xD szóval kis hülyeség, de mi van, ha fontosabb dolgoknál is működne?
2011. júl. 23. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
koncentrálj bizz magadban és igen lehet működik fontosabb dolgokban is általában reggel ébredés elött még álmodsz szóval ha ébredezel ne nyisd ki egyből a szemed.
2011. júl. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem az is elég ha lefekvés előtt szétzabálom magam:D
2011. júl. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

mindig álmodunk, ha alszunk, csak ritkán emlékezünk rá.

ha igazán elszánt vagy, beraksz a párnád alá egy tollat meg egy darab papírt, és ahányszor ébredezni kezdesz, felküzdöd magad félálomból, és lekörmölöd az álmod. elvileg ilyenkor néhány percig még emlékszel rá, az elég arra, hogy leírd.

2011. júl. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%

Én épp ma álmodtam egy üldözős, zsarus történetet, egy szexi nyomozónő rakott bilincsbe, de elengedett és utána jól összemelegedtünk! Micsoda nőci volt, úúú!! :D


Na, ilyen álmokat kívánok mindenkinek meg persze magamnak is mindennapra! :D

2011. júl. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!