Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetséges, hogy...

Szerintetek lehetséges, hogy azok az emberek, akik eltűnnek és sosem kerülnek elő, átsétáltak egy idő- vagy dimenziókapun és most más korban/világban élnek és nem tudnak visszajönni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 11. 17:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem túl élénk a fantáziád!
2011. aug. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem.
2011. aug. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hamarabb megtörténik, hogy valaki segít az eltűnésükben, meg a pénzük, értékeik eltűnésében is.
2011. aug. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Dávidmester13 ***** válasza:
100%
Simán elrabolják őket más-más okból aztán megölik őket kirabolják és eltüntetik a hullát pl. elsüllyesztik,kihúzzák az összes fogát és felégetik stb. nem mennek át dimenziókapunk szerintem neked túl vad a fantáziád!
2011. aug. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ezt nem én találtam ki, valahol olvastam régebben és most eszembe jutott.
2011. aug. 11. 17:21
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is olvastam jó néhány ilyen történetet, hogy voltak például olyanok, akik ismerősük szeme láttára tűntek el hirtelen és sosem kerültek elő.Sok furcsaság van a világban, szerintem megtörténhet, hogy valami idő, vagy dimenzió miatt tűnnek el.
2011. aug. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Killgun ***** válasza:
Előfordulhat,de tudod sokkal valószínűbb,hogy egy elrablás áldozata lesz...:') (még az elrablás másik fogalma is előbb fordul elő mint ez,mert mért nyílna ki egy dimenziókapu?)
2011. aug. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsó előttinek: igen, én is több ilyen sztorit olvastam. Pl egyszer egy olyat, hogy két nő a versailles-i palota kertjében sétálgatott, mikor egyszer csak 18. századi ruhákban lévő emberekkel találkoztak, sétáltak tovább és akkor meg már 20. századi ruhákat viselőkkel, és megkérdeztek egy ott dolgozót, hogy volt-e aznap valamilyen történelmi rendezvény és az meg mondta, hogy nem volt, tehát valószínűleg egy időátjáróba került a két nő és az volt a szerencséjük, hogy ki is tudtak belőle jönni.
2011. aug. 11. 22:00
 9/10 anonim ***** válasza:
Vagy az is lehet, hogy egy-két lelkes látogató beöltözött olyan ruhába. Nekem is vannak viktoriánus ruháim példának kedvéért, és ha kimegyek az utcára talán nem gondolja azt az utca népe, hogy időátjáróba keveredtek...
2011. aug. 12. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Említek neked én két sztorit, amiket tudományos témájú könyvben olvastam, sajnos nem emlékszem melyikben, mert könyvtári volt.

Szóval, az egyik arról szólt, hogy két férfi elment együtt futni.Futás közben az egyikük felkiáltott, elesett és...eltűnt, mintha valami gödör nyelte volna el, csakhogy nem volt ott gödör, csak a sima út.

Másik történet: egy család a nappaliban beszélgetett.Onnan jól látták, hogy az egyik családtag a teraszon álldogáll és nézi a kertet.Megdöbbenve vették észre, hogy lábtól felfelé fokozatosan semmivé válik, miközben ő ő úgy tűnt, észre sem veszi, hogy valami furcsa dolog történik vele.Mire szóhoz jutottak volna , a férfi eltűnt és többé nem is került elő.


Lehet, hogy ezek az esetek a durvább változatai annak, mikor időnként az otthonunkban pár percre vagy órára eltűnik valami, amit pedig gyakran használunk, aztán csodálkozunk, hogy lehet, hogy nem találtuk, pedig végig ott volt a szemünk előtt.Hát, nem biztos, hogy mérget vehetünk rá, hogy a szemünk előtt volt.Lehet, hogy tényleg el volt tűnve.

2011. aug. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!