Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 4 hete voltam kozmetikusnál...

4 hete voltam kozmetikusnál arckezelésen, de mostmár kezdenek visszajönni a miteszerek= ( Meddig lesz ez így? Ha most folyamatosan fogok hozzá járni kevesebb lesz?

Figyelt kérdés
Válaszokat előre köszönöm:)
2011. szept. 19. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
hát azok mindig jönnek vissza.. a genetikádon a kozmetikus nem tud változtatni. szóval ha még fiatal vagy, folyamatosan "kell" járnod, aztán esetleg később változik az arcodbőröd. 18-25 évesen vagy ilyesmi. én is havonta járok már 6 éve azt hiszem..
2011. szept. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm:) 15 éves vagyok. Az a baj hogy utána 3 napig minimum piros az arcom és utána pár be is gyullad:(
2011. szept. 19. 19:39
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
hát igen, piros az arc, mivel "megkínozták".. de ki is tisztították. de aztán kezdődik minden előröl. :( :)
2011. szept. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha jól begőzölöd az arcod akkor te is kinyomhatod a miteszereket, és ezt folyamatosan kell csinálni, ha megjelenik 1 akkor mindjárt kinyomni és akkor nem terjednek el. arc tonikkal lemosod az arcod utána mert ez száritja a bőrt és összehúzza a pórusokat.ha te nem tudod kinyomni akkor anyukád biztos segít. ha jól felgőzölöd az arcod sokkal könnyebb kinyomni őket 1 zsebkendővel vagy 1 tiszta ruhával. a kozmetikus is ezt csinálja.
2014. jún. 28. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 eva.eva ***** válasza:
27%

Hagyd a kozmetikus a fenebe! Ugysem fogja neked jol megcsinalni! csak a pentt fogja kihuzni a zsebedbol...Nem tudom mennyibe kerulhet most egy arckezeles de korulbelol 10ezer forint ha nem tobb


teljesen felesleges kitomnod a penztarcajukat honaprol honapra amikor otthon magadnak megtudod csinalni! Ami kell hozza az a folyamatos arc tisztitas reggelente es este arctonikkal es borradirral! Na meg az etrendvaltas! Keruld az edessegeket a zsirokat egyel sok gyumolcsot es zoldseget! Ha ezeket betartod akkor hibatlan arcborod lesz

2014. dec. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 eva.eva ***** válasza:
Ja es a legfontosabb! KERULD A SOK ALAPOZOT ES A KORREKTORT!
2014. dec. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!