Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valóra válnak az álmaim és...

Valóra válnak az álmaim és bejön amit mondok! Miért?

Figyelt kérdés

Elég hülyen hangzik tudom de már kezd rémisztő lenni. Régen ritkán volt olyan hogy beváltak az álmaim meg bejött amit mondtam (pl álmodtam h meghal a papám 2het mulva megishalt, mondtam a mamamnak hogy ma baj lesz es aznap este betortek hozzank stb) de az utobbi masfel evben mintha nemtudom :O


Írok egy pár példát hogy megértsétek hogy mire gondolok egyáltalán:D


A szomszédunkban egy borház van és én azt álmodtam hogy felgyújtottam mer eldobtam egy égő csikket...három nappal később egy égő csikk miatt felgyulladt a borház körül minden bokor és fa.


Egyik éjjel azt álmodtam hogy a kutyam összeesik es sarga folyadékká válik...másnap a kutyám sárgát hányt és majdnem meghalt mérgezésbe.


A nagybátyámnak tavaly volt egy b.nője aki kedvesnek tűnt de éreztem hogy vmi nincs rendben vele mondtam is a mamanak. kb egy héttel később úgy a kisujja köré tekerte nagybátyám hogy elköltözött vele...mondtam a mamamnak hogy várj! visszajön. 2 nappal később összevesztek és visszajött...


Egyszer amikor a nagybátyám bevolt rugva elhozott egy prostit aztan nemtudta kifizetni hazakuldte. mondtam neki hogy necsinald ebbol baj lesz nem hitt nekem...jött a stricije aztan verekedtek a nagybatyamnak meg betört az orra...


Lehet hogy nem hiszitek el de az kérem NE írjon kommentet aki nem hisz az ilyenben...úgy érzem hogy ez már nem véletlen...


15/L


2011. aug. 15. 01:04
 1/8 Kapitány_úr ***** válasza:
100%

Ez egy hasznos igen hasznos képesség. Kezdj foglalkozni vele, próbáld alkalmazni tudatosan, stb.

Sokat segíthet neked is, és másoknak is :)

2011. aug. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

de hogyan? egyszer probaltam hogy elalvas elott arra koncentraltam hogy most megalmodom ami holnap lesz...erre nem emlekeztem semmire :D:D egyebkent neha van olyan amikor deja vú erzesem van de ugy hogy nemtdom elmagyarazni irok inkabb peldat.


peti: ma elmegyek strandra és veszek egy...

én: jo nagy langost ugye?!


szoval igy :D

2011. aug. 15. 01:11
 3/8 Kapitány_úr ***** válasza:

Ebben nem tudok tanácsot adni. Embere válogatja, te tudod megtalálni a módszerét. Csak arra vigyázz, hogy közben el ne veszítsd a képességet, mert megeshet.

Szóval ne nagyon elemezd szét a működését. Próbáld meg felidézni a "látomásokat" megelőző érzést. És azt megtanulni uralni.

Elvileg kell lennie egy jellemző érzésnek/tudatállapotnak előtte. Ennek a tudatos előidézése talán segít.


Ugyanitt: Én az asztrál utazással vagy így. De egyszer - régen - jósoltam is, saját módszerrel; de az egy önbeteljesítő valami volt :)

2011. aug. 15. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
az uccsó elöttit nem mondanám megérzésnek mert mindig így van. ha nem fizeted ki a ribancot mindig jön a strici
2011. aug. 15. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

utolsó előtti: igen egy olyan érzésem van előtte mintha vki a fülembe súgná hogy vigyázz! és ilyen nyomást érzek a mellkasomon mintha egy 100 kilós ember ülne rajtam. Köszi a tippet megpróbálom felidézni remélem sikerül!


utolsó: de igen megérzés mert én már akkor tudtam amikor a bácsikám kitalálta hogy elhoz egy k.rvat.

2011. aug. 15. 01:37
 6/8 anonim válasza:
én a helyszinekkel, emberekkel vagyok igy. van hogy másnap bejön, van hogy egy hónap mulva, de volt hogy több mint egy félév eltelt az álom után, és amikor ott voltam beugrott hogy én itt már jártam :D
2011. aug. 15. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Killgun ***** válasza:
Ez egy hazsnos képesség tényleg :') Ilyesmi nálam úgy van,hogy ha befogadó vagyok,egyszerűen tudom mi lesz.Nem érzek semmi különöset,de egyszer csak eszembe jut,hogy mondjuk meglátom az exem és rámköszön,aztán fél percre rá:Sziaaa!Érdekes.
2011. aug. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
aztaa:O :D
2011. aug. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!