Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Honnan tudhatjuk biztosra,...

Honnan tudhatjuk biztosra, hogy a világ nem virtuális?

Figyelt kérdés
Aki látta a Matrix c. filmet, tudja mire gondolok. Hogy lehet meggyőződni róla, hogy a világunk valós, és nem egy számítógépprogramban, vagy valakinek/valaminek az elméjében vagyunk?
2011. szept. 2. 22:19
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
45%
uhh... -.-
2011. szept. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
97%

Sehonnan. Ez a kérdés Platón óta foglalkoztatja az embereket (lásd barlang-hasonlat, ugyanez pepitában), és nem tudhatjuk.


De őszintén: számít ez egyáltalán? Lehet, hogy rájövünk, hogy a mi világunk virtuális és az igazi világ azon kívül van. De hidd el, rögtön azon kezdenénk el gondolkozni, hogy mi van, ha az is virtuális világ, és azon kívül van az igazi. És ezt örökké folytathatnánk. Soha nem bizonyosodhatunk meg róla, hogy valóban nem virtuális a világunk. De tényleg mindegy, évezredek óta elvan így egész jól :)

2011. szept. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
27%
hát én élek tehát létezem XD agyam normális ez nem a mátrix xD feketeruhás teleportálos vllám csávokat még nem láttam a ház elött sosem XD vágd meg a keezd és ha fáj a valoság ha vérzik akkor is ha 0101010101010 ijenek jönek belöle akk ez a mátrix XD
2011. szept. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
86%
ha az is sikerült elhitetni a néppel hogy valós. nagyon is minden egyes másodperc amit élek valósnak tűnik :D
2011. szept. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
89%

drakonak szolics


Normális vagy?


kérdező: nem tudhatjuk biztosra.

2011. szept. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
10%
Maradjunk annyiban, hogy kicsit sok sci-fit nézel. Néha kapcsolj át egy kicsit Spektrumra, Discoveryra. Okosabb lettél volna, ha most inkább hallgatsz.
2011. szept. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
86%
Sehonnan.
2011. szept. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 Neménvagyokaz ***** válasza:
74%
Ha egy virtuális világban élnénk akkor minden tökéletes lenne, így kijavítva a valóság hibáit, ha pedig teljesen olyan mint a valóság(ha mi egy mátrixban élünk) akkor teljesen mindegy , hogy melyikben élünk.
2011. szept. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
81%

a mátrixban volt hogy a dézsavü az amikor hiba van a rendszerben?


kedvet kaptam most megnézni a mátrixot

2011. szept. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
93%

Az utolsónak van egy érdekes logikája. :D

Szerintem sokan gondolkodtak már el ezen.

Én akkor gondolkodok ezen mikor kilépek az utcára és üres. És mint a GTA játékba utána elkezdenek jönni az aútók emberek stb. Úgy megindul az élet.

De néha látok ilyen érdekességeket. Például múltkor állt a busz a fedett buszpályaállomáson és kint esett az eső. És a busz alatti pocsolyában is mintha ezett volna az eső. :D Lehet csak a motor szele volt de bug-nak tűnt.

2011. szept. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!