Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért vagyunk egyre boldogabba...

Miért vagyunk egyre boldogabbak? Miért változik ennyire a világképünk?

Figyelt kérdés
1 évvel ezelőtt még nagyon zavaros voltam, tele dühvel, magánnyal, rosszindulattal. Most nem írom le a folyamatot, a lényeg, hogy mára ezek olyanok, mintha nem is én lettem volna. Nem is tudom leírni, egyszerűen megbékéltem mindennel, segítőkész vagyok, sose szomorkodom, élvezem az élet minden pillanatát. Ami fura, hogy pár ismerősöm is hasonló változáson ment át. És az ismerőseim ismerősei közül is jópáran. Ez miért van? Amikor először mondták, arra gondoltam, olyan, mint valami "átállás", egy jobb világ felé.
2011. szept. 4. 14:01
 1/6 -Alucard- ***** válasza:

Kérdező én tökéletesen értem amit el akarsz nekünk mondani.

Ugyan is ezeket már én is átéltem pontosabban én is olyan voltam mint te és amit a legérdekesebbnek tartom máig is azt hogy hogy lehettem ilyen életvidám ember aki az életben mostanra már csak a pozitív dolgokat veszi észre, nevet mindenen illetve élvezi még az élet apró örömeit is.:))))))

Sajna a választ amit te keresel jómagam sem találtam még meg de mért is olyan fontos ez neked mért is olyan fontos ez nekem...... nem kellene fontosnak lennie mert csak annak kellene igazán fontosnak lennie ami most történik veled és ami most történik velem nem az ami már megtörtént velünk.:)))

2011. szept. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Az élet ilyen: egyszer fent, egyszer lent :-) Te most épp fent vagy.
2011. szept. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Tán csak nem a lottón nyertél? :D Utána én is kiegyensúlyozott lennék.
2011. szept. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is adhatnál abból az "átállásból"!
2011. szept. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egykorúak vagytok? Ha igen, akkor kábé érthető, személyiségfejlődés. Teljesen normális.
2011. szept. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező!

Örülj neki, hogy boldog vagy, és a barátaid is ilyenek, ez fantasztikus dolog. Hogy ez miért van, teljesen mindegy, örülj annak, hogy ilyen fantasztikusan érzed magad.

Lehet, hogy valami fantasztikus dolog fog történni 2012-ben, és ennek a fantasztikus változásnak érzitek az előszelét.

Használd ki ezt a sok pozitív energiát, és fordítsd az emberiség javára, segíts annyi embernek, amennyinek csak tudsz.

Sok szeretettel ölel minden boldog embert: Napirai

2011. szept. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!