Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Megmondaná valaki a Föld...

Megmondaná valaki a Föld szívcsakrájának a pontos GPS koordinátáit?

Figyelt kérdés

Állítólag a Föld szívcsakrája Pilisben, Dobogókőn található. A kérdésem az, hogy ennek a pontos helyét a Ferenczy-szikla adja meg, vagy esetleg ettől távolabb, a 47°43'10" N (északi szélesség), 18°54'10" E (keleti hosszúság) koordinátákkal megadott helyen található, ahogy ezt az alábbi videó mutatja (00:31"):


http://www.youtube.com/watch?v=bE1sdLS8Yf0


2011. szept. 10. 00:23
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
szia! én voltam ott. kék túra kirándulást tartottunk, ezért elmentünk oda is. mi két nagy szikla között másztunk fel, de biztos van más út is
2011. szept. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

hjajjj, na, nem igaz, hogy rám hárul ez a feladat... sajnos, el kell mondanom vmit, nincs ilyen, hogy Mo.-on lenne a szívcsakra vagy bármilyen más csakra.... http://www.youtube.com/watch?v=b7zOw2diQlg&feature=related

bocsi, de tanulmányozgasd tovább ezt a témát, és biztos rátalálsz arra, amire szeretnél.

2011. szept. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Már láttam régebben ezt a videót (utolsó), és az a véleményem, hogy attól, hogy a Dalai Láma nem tudja, attól még az nekünk, magyaroknak lehet szent hely, és igen, lehet ott a Föld szívcsakrája. én ugyan nem éreztem konkrétan, hogy a dobog a szikla, de a társaim igen. Viszont az biztos hogy a Pilisben elképesztő erős energiákat lehet érzékelni.
2011. szept. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%
Nem lehet, hogy azért érzik ott sokan a ''dobogást'', meg ''energiákat'', mert eleve úgy mennek oda, és beképzelik maguknak? Esetleg némi radioaktivitás?
2011. szept. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
második vagyok, ééés utolsónál a pont, így van ahogy mondjuk, pl vegyük példának az indián sámánokat, na azok sem a túlvilág energiáival gyógyítottak, hanem annyira nagy volt a beléjük vetett hitük az embereknek, hogy az elméjük a saját testüket gyógyította meg, vagy hogy mondjam, és ez létező dolog, az elme csodákra képes, (no meg persze gyógyfüveket is használtak sebekre...) szóval ha elég nagy a belé vetett hited, és mondjuk elkezdenék terjeszteni, hogy itt Dobogókőnél a boldogságot szívod be magadba, akkor azt ugy fogod érezni, hogy kicsit émelyeg a gyomrod és fáj a bal bokád, akkor nagyon sok embernek émelyegni fog a gyomra, és fájni fog a bal bokája. de mondom, ha neked ez tetszik csináld, mondom, ha úgy érzed, hogy ettől sokkal jobban leszel, ás kigyógyít a bajaidból, akkor az meg is fog történni.
2011. szept. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a földnek nincsen szívcsakrája, mivel a föld nem egy élőlény, és főleg nincs szíve
2011. okt. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A föld csakrája a dobogókőn van, így van ! Ha csendben vagy a helyszínen érzed is.
2011. okt. 29. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
érzed. nyilvánvaló és egyértelmű hogy mit érzel, ez csak természetes :D
2011. dec. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!